Smluvní partneři Skanska

JN Interiér

Společnost JN Interiér Česká republika, s.r.o., je jedním z předních českých výrobců kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na míru. Poskytujeme komplexní služby při zařizování interiérů nábytkem dle Vašich představ. Široký výběr materiálů a kvalitní kování pro všechna nábytková řešení Vám zaručí dlouhodobou spokojenst s našimi výrobky.

JN Interier

Brunetti design

Brunetti design s.r.o. je interiérové studio zkušené designérky Katky Čábelkové. Nabízí svým klientům kompletní servis při plánování i realizaci interiérů, od prvního nápadu až po finální dekorace.

 „Nenavrhuji anonymní interiéry, navrhuji domovy svých klientů. Na začátku každého projektu stojí konkrétní člověk a jeho individuální potřeby. Snažím se na tyto potřeby reagovat, předvídat jejich možný vývoj do budoucna a výsledek tomu maximálně přizpůsobit. Tvořím interiér od konceptu až po realizaci tak, aby mohl klientovi sloužit celý život. Nepodléhám aktuálním trendům, důležitá je pro mě elegance a funkčnost celku. Ráda kombinuji staré a nové, používám přírodní materiály, důraz kladu na neotřelé doplňky, jednoduchost a kvalitu".

Katka Čábelková, Interior designer, Brunetti design s.r.o.

 

partnerska mozaika

KEEPLINE

Společnost KEEPLINE s.r.o. je tým profesionálních architektů a designérů. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, komerčních prostor a jejich následnou realizaci. Klientům nabízíme rovněž službu all-inclusive od návrhu interiéru až po předání klíčů od jejich nového interiéru, včetně zajištění potřebných formalit a doprovodných prací. Společnost vznikla v roce 2007 jako reakce na zvyšující se zájem o návrhy a realizace atypických interiérů, které je potřeba vyřešit chytře, funkčně a s ohledem na specifika a využití daného prostoru. Základními rysy našich interiérů jsou proto vždy užitná hodnota, vzhled a inovace.

partner mozaika

Sdílet stránku: