Jdeme do finále...

Nechte zařizování na nás...

Svěřte nám s klidem zařizování nezáživných, leč nezbytných formalit, které by vás zbytečně obíraly o váš volný čas. Místo papírování si užívejte čas s rodinou či přáteli a dělejte všechno, co vás baví.

Vyhněte se otravnému čekání na úřadech. U podpisu kupní smlouvy bude přítomen NOTÁŘ, který Vám ji ověří na místě a bez poplatku, takže ušetříte cestu na poštu. A až budete v cílové rovince, ochotně za Vás podáme KUPNÍ SMLOUVU na Katastr nemovitostí.

Pusťte z hlavy starosti kolem daní. Pohlídáme za Vás lhůtu pro odevzdání DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ k dani z nabytí nemovitých věcí. Daňové přiznání za Vás sami vyplníme a včas odevzdáme na příslušný finanční úřad.

Seznamte se s novým Společenstvím vlastníků. Spolu s Vaším novým bytem Vám odteď patří i podíl na celém bytovém domě, jeho společných částech i zařízení. Abyste mohli s tímto nově nabytým společným majetkem efektivně nakládat, zorganizujeme schůzi SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK (SVJ) s Vaší účastí a osobně vás jí provedeme. Poskytneme pro tento účel potřebné prostory a na vlastní náklady zajistíme přítomnost notáře, včetně pořízení notářského zápisu. Pomůžeme Vám také se zápisem změn SVJ do příslušného rejstříku.

Sdílet stránku: