Nebojte se mířit vysoko

Pomůžeme Vám splnit si sny o bydlení...

Nespokojte se se standardem. Stačí, když si vyberete některou z možných nadstandardních úprav a prostřednictvím KLIENTSKÝCH ZMĚN nám je včas oznámíte. Přestože do návrhu dispozice každého bytu vkládáme maximální úsilí, je možné, že některá dílčí řešení budete chtít upravit s ohledem na Vaše potřeby, nároky či preference.  Pracujeme s týmem architektů a stavebních inženýrů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti projektování i interiérového designu, jsou připraveni Vám při řešení změn plně asistovat. Hravě s nimi zvládnete provést jak  úpravy v dispozicích bytu, tak změny materiálu a barev (např. druhy podlah, typy zařizovacích předmětů a dveří, výběr obkladů a dlažeb vč. vizualizací koupelen a WC) – to vše samozřejmě v souladu s veškerými normami, vyhláškami a předpisy, souvisejícími s výstavbou obytných budov. Široký výběr nadstandardních materiálů od prověřených výrobců a dodavatelů najdete v našem Skanska Home Center.

Načerpejte inspiraci u renomovaných bytových architektů. Společnost KEEPLINE a BRUNETTI DESIGN, se kterou intenzivně spolupracujeme, vám poskytne první konzultaci zdarma. Schůzku vám ochotně zprostředkujeme přímo v prostorách Skanska Home Center.

Dejte svému novému bytu to nejkvalitnějším vybavení. Náš partner, JN INTERIER, Vám pomůže nejen s výběrem kuchyně ve všech možných variantách, ale také s kompletním zařízením interiéru nábytkem. Díky kompletní instalaci a montáži ještě před předáním bytu, se můžete stěhovat rovnou do hotového! Vše, včetně přípojných míst, spolu předem jednoduše naplánujeme v rámci klientský změn.

Sdílet stránku: