Chci koupit knížkuVýtěžek z prodeje knížky v letošním roce věnujeme Ekocentru Koniklec.  Neziskovou organizaci, kterou tímto podpoříme, 
již tradičně v rámci slavnostního odpoledne vybraly samy děti. Těší nás, že prostředky tak poputují třeba na výstavbu "hmyzích hotelů", ptačích budek nebo na vybudování bylinkových zahrádek v bytových  čtvrtích. 

Děkujeme všem, kteří koupí knížky pomáháte podpořit dobrou věc!

Cena knihy - 199 Kč včetně DPH

  • Osobní převzetí Skanska Home Center, Křižíkova 682/34a, Praha 8
  • Česká pošta - 48 Kč/ 1 kniha (cena se může lišit v závislosti na počtu objednaných knih)


Všechny tři knížky si můžete objednat prostřednictvím mailu RD-Objednavky@Skanska.CZ, ve kterém, prosím, uveďte titul, počet kusů a způsob převzetí/dopravy včetně doručovací adresy. Knížky zasíláme v nejbližším možném termínu, následně po obdržené platbě předem na náš bankovní účet. Knížky na dobírku nedoručujeme. Děkujeme za pochopení.


Druhá knížka pohádek od dětí pro děti

Výtěžek z prodeje knížky ve výši 204 800 Kč  jsme v roce 2017 věnovali organizaci Nadání a dovednosti a tím podpořili skupinu znevýhodněných dětí z dětských domovů.

Druha knizka

První knížka pohádek od dětí pro děti

První knížka pohádek od dětí pro děti vyšla v limitované edici 2 000 ks a výtěžek z jejího prodeje poputuje na charitativní účely – konkrétně organizaci Eda, která je oporou rodinám, v nichž se narodily děti se zrakovým či jiným postižením.

 

Sdílet stránku: