Bydlete
do roka
a do dne

Chcete bydlet ve svém?
Do roka a do dne? 

V naší nabídce najdete byty vhodné jak pro jednotlivce či mladé páry, tak pro velkou rodinu. Hledáte svůj nový domov v trendy čtvrti nebo dáváte přednost klidné lokalitě? U nás si vybere každý. 

Stavíme zdravé domovy, které jsou šetrné k přírodě, i Vaší peněžence.

Byt 3+kk v klidné lokalitě

Bydlení v rezidenčním projektu Albatros Kbely s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor. Současně s první etapou bude postavena také mateřská škola. Rodiče malých dětí tak budou mít vše na dosah, bez obav z rušných silnic. 

Více informací

Byt 4+kk v trendy čtvrti

105 m2 s výhledem na Vysočany nabízí tento byt v rezidenční čtvrti Emila Kolbena. Těšit se můžete také na jedinečný veřejný prostor v areálu s možnostmi komunitního a sportovního vyžití a parky s dětským hřištěm.

Více informací

Byt 2+kk a 70 m2 pohody

Poslední volné byty ve druhé etapě unikátního projektu rezidenční Čtvrti Emila Kolbena. Kromě zvyšujících se nároků na kvalitu budov a zdravé vnitřní prostředí sílí akcent také na veřejný prostor. Na návrhu veřejného prostoru v této nově rostoucí čtvrti jsme spolupracovali s krajinářským studiem LAND05 a sochařem Matějem Hájkem, autorem čtveřice uměleckých děl - sloupů Emila Kolbena.

Více informací

Byt 2+kk v trendy čtvrti

Oslavit Vánoce ve svém? To není nesplnitelný sen. Čtvrť Emila Kolbena není pouze trendy, je také jedinečná svým veřejným prostorem. Přijďte se podívat.

Více informací

Byt 4+kk pro celou rodinu

Ve Čtvrti Emila Kolbena si každý najde to své. Hezké okolí domu, park s dětským hřištěm, naučná stezka a klidný a bezpečný veřejný prostor s možnostmi komunitního a sportovního vyžití. Fitness stezku hned za domem a do parku jen 5 minut. 

Více informací

Byt 3+kk pro rodinnou pohodu

Klidná lokalita rezidenčního projektu Albatros Kbely nabízí řadu benefitů. Udržitelné a zdravé bydlení, dětská a workoutová hřiště, sportoviště a nákupní centra na dosah, dopravní dostupnost. A nejen to. Již s první etapou vyroste také nová mateřská škola. 

Více informací

Byt 5+kk ve vilové čtvrti

Prémiové bydlení v rezidenci Čertův vršek. V malebné pražské čtvrti Libeň nabízíme poslední volný byt vhodný pro rodinné bydlení. Byt je navržen tak, aby plně uspokojil potřeby moderního klienta, jež hledá víc - víc prostoru pro sebe, své blízké i pro své záliby, a k tomu něco navíc. Zde se budete cítit dobře, bezpečně, v klidu. Mezi svými. Prémiové bydlení od Skanska splňuje nároky i těch nejnáročnějších. 

Více informací