Oživujeme spící brownfield. Otevíráme Cukrkandl.

V úterý 13. února jsme ve Viničním domku Prahy 12 představili unikátní záměr zpřístupnit veřejnosti část uzavřeného pozemku po bývalém Modřanském cukrovaru. Dočasnou rolí prostoru, který jsme pojmenovali Cukrkandl, bude univerzální místo pro setkávání komunit a jejich sportovní, společenské a jiné vyžití.

Lokalita Cukrkandl

Lokalita Cukrkandlu

Projektový tým ve složení Petr Dušta a Martina Suchánková z naší společnosti, kteří přišli s tímto na české poměry netradičním řešením, doufá, že nápad místní zaujme. Nechali jsme se inspirovat zástupci Stavební fakulty ČVUT, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a doufáme, že se nám v Modřanech podaří vzbudit zájem a nabídnout místním to, co jim v jejich lokalitě doposud scházelo.

Cukrkandl-logo

Zajímá nás Váš názor

Přáním zástupců městské části bylo, aby do projektu byla zapojena široká veřejnost a aby aktivity, které se na Cukrkandlu v budoucnu objeví, cílily na co nejširší spektrum obyvatel Prahy 12.

Ve spolupráci s Městskou částí Prahy 12 jsme představili svůj návrh místním spolkům a zástupcům komunit Prahy 12. Své podněty nám můžete zaslat do 9. března 2018 na e-mail dobrysoused@skanska.cz

Naše společnost pozemek upraví tak, aby zde vybrané aktivity mohly být realizovány, a následně Cukrkandl otevřeme veřejnosti. Plánujeme, že se tak stane v květnu letošního roku.

Dokumenty

Kontaktujte nás

Martina Suchánková

Martina Suchánková

+420 720 430 590 E-mail
Barbora Hantonová

Barbora Hantonová

+420 776 457 429 E-mail