Park Cihelka

Libčice nad Vltavou

Místo pro opravdový život

Kvalita bydlení nespočívá jen ve velikosti bytu a jeho čtyřech zdech, ale především v tom, jak se vám bude žít v jeho okolí. Také proto jsme bydlení v Parku Cihelka navrhli pro ty, kdo mají rádi aktivní styl života. Je to ideální příležitost pro mladé páry, které hledají svůj první společný domov, rodiny, kterým záleží na tom, aby jejich děti vyrůstaly v klidném prostředí, ale i seniory, kteří utíkají z ruchu velkoměsta. Vítejte v Libčicích nad Vltavou!

Zdravý životní styl začíná venku

Pokud jste vášnivý cyklista a bydlíte poblíž pražské cyklotrasy s označením A2 – Vltavská pravobřežní, máte o zábavu postaráno. Přejet na ni z levobřežních Libčic můžete každý den, každých 30 minut, jedním z nejstarších přívozů u nás, tím libčickým. Vltavská cyklotrasa vede od pramene Vltavy, z Prahy pak od Zbraslavi, přes Braník, Letnou do Stromovky a Tróje, dále do Klecan, Vodochod, Dolánek, přes Máslovice do Kralup až k mělnickému soutoku s Labem.
Naplánovat vyjížďku si můžete třeba i pomocí této mapky.  

57

bytů

3 / 4

budovy / podlaží

20 min

vlakem na Masaryčku

350 m

k rozhledně Stožár

Virtuální realita

Prostřednictvím virtuální prohlídky si můžete projít celý byt a lépe si tak představit, jak může vaše vysněné bydlení vypadat.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

listopad 2020

Zahájení stavby

červen 2021

Hrubá stavba

únor 2022

Vnitřní omítky

červen 2022

Kolaudace

červen 2023

Nastěhování

léto 2023

Aby se tu dobře bydlelo i žilo

Klíč k novému bydlení je zároveň klíčem ke všem společným prostorám, které pro vás v Parku Cihelka vzniknou. V komunitních záhoncích u domu si vypěstujete vlastní bylinky nebo zeleninu do polévky. Dobrý drink se sousedy si dáte na společné zahradě pod okny.
Zahradníci ocení dešťovou vodu z vlastní akumulační nádrže, kterou využijí pro zalévání předzahrádky i společných záhonů. Postaráme se i o to, aby si vaše děti mohly hrát jako za časů vašeho dětství – společně na hřišti u domu.

Základní informace o bytech

Typ Byt
Obytná plocha 32 - 115 m2
Cena vč. DPH 2 440 000 – 8 810 000 Kč
Dispozice 1 - 4 + kk
Lokalita Libčice nad Vltavou
K nastěhování léto 2023

Seznamte se

Nový rezidenční areál v Libčicích nad Vltavou představuje Lukáš Maděra,
ředitel prodeje a zákaznické péče Skanska Reality.

Vyberte si svůj byt

Bydlení s mnoha benefity

Bezbariérový výtah, plynový kotel, kvalitní materiály ve standardním vybavení bytů, kočárkárna a kolárna se sprchou pro mytí kol, kočárků či sprchování psů... 
Výsledná podoba Vašeho nového domova záleží už jen na Vašem vkusu.

Umění bydlet na správném místě

Řeka Vltava, důležitá spojnice měst a městeček od jihu po střední Čechy, vytvořila na své cestě mezi Prahou a Mělníkem zelené meandry, zátoky i skalnaté stráně.
Někde uprostřed této cesty vymlela reliéf Větrušických roklí, chráněné přírodní rezervace, která z opačného břehu shlíží na malé městečko Libčice nad Vltavou.

Why Homes by Skanska

Have questions?

Find your dream home with the help of one of our experienced real estate agents who will be happy to help you with everything.

Contact our real estate agents

Send us a message

By submitting this form, you give your consent to the Skanska Group companies to process your data in order to respond to your inquiry, offers, sales or rental properties, including sending marketing materials and information about the events we organize. Furthermore, your personal information may be made available to suppliers of IT services, companies cooperating in marketing campaigns and Hyposka, s.r.o., providing financing for our clients. We will process the data for the duration of your interest in our products and then for 3 years. More about how to handle your data here.