Bezplatně zprostředkujeme služby našeho
exkluzivního partnera

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující komplexní finanční servis, společnost HypoSka.

Kontaktujte zástupce společnosti HypoSka

Pomůže Vám nalézt řešení šité na míru Vašemu finančnímu rozpočtu. Zajistí Vám jak nejvýhodnější podmínky úvěrování, tak i soulad smluvní dokumentace mezi bankou a společností Skanska, abyste předešli případným sankcím za jejich neplnění. Vše zkontroluje a pohlídá za Vás. Je připraven Vám následně poradit
i s výhodným pojištěním pořizované nemovitosti.

Hlavní spolupracující banky

Česká spořitelna
Equa Bank
Hypoteční banka

Komerční banka
mBank
Modrá pyramida

Raiffeisenbank
Stavební spořitelna České spořitelny
UniCredit Bank

Skanska Home Center

Křižíkova 682/34a, Praha 8 - Karlín

Provozní doba:

Po-Čt:

8.00 - 18.00 hod

Pá:

8.00 - 15.00 hod

Parkování: před Skanska Home Center nebo v podzemních garážích budovy Corso Court

Kontaktní formulář

Napište nám!

By submitting this form, you give your consent to the Skanska Group companies to process your data in order to respond to your inquiry, offers, sales or rental properties, including sending marketing materials and information about the events we organize. Furthermore, your personal information may be made available to suppliers of IT services, companies cooperating in marketing campaigns and Hyposka, s.r.o., providing financing for our clients. We will process the data for the duration of your interest in our products and then for 3 years. More about how to handle your data here.