Skanska Home Center

Jsme tady pro Vás

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou. 

Adresa

Skanska Home Center
Křížíkova 682/34a 
Praha 8 - Karlín

Otevírací doba

Po - Čt: 8.00 - 18.00 hod 
Pá:     8.00 - 15.00 hod

Vše pod jednou střechou

Výběr vhodné nemovitosti je jen začátek. Následuje papírování, financování, plánování
a vybavování. S námi to zvládnete bez stresu.

Financování

Bezplatně zprostředkujeme služby společnosti Hyposka, která je naším výhradním partnerem v oblasti financování nemovitostí.

Dozvědět se víc

Vybavení

Široký výběr nadstandardních materiálů od prověřených výrobců a dodavatelů najdete v našem Skanska Home Center. Spolupracujeme s bytovými architekty a dodavateli, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Naši partneři

Formality

Přítomnost notáře u podpisu kupní smlouvy, vyplnění daňového přiznání, organizace setkání SVJ a další. To vše je u nás samozřejmost.

Další důležité kontakty

Klientské změny

Chcete změnit standardní vybavení nebo upravit dispozice? Nasloucháme Vašim individuálním požadavkům.

Ondřej Beneš

+420 739 501 671
e-mail

Strategie, akvizice

Vlastníte vhodný pozemek, který nám chcete nabídnout? Kontaktujte naše akviziční oddělení.

Postup koupě

Od získání zájmu o připravovaný bytový projekt ve Vámi preferované lokalitě až po předání klíčů od nového domova může uplynout mnoho měsíců, i let. Podrobný postup koupě ve všech navazujících krocích (od ústní rezervace až po podpis kupní smlouvy) jsme Vám proto popsali v dokumentech níže.

Kontaktní formulář

Napište nám!

By submitting this form, you give your consent to the Skanska Group companies to process your data in order to respond to your inquiry, offers, sales or rental properties, including sending marketing materials and information about the events we organize. Furthermore, your personal information may be made available to suppliers of IT services, companies cooperating in marketing campaigns and Hyposka, s.r.o., providing financing for our clients. We will process the data for the duration of your interest in our products and then for 3 years. More about how to handle your data here.