Hyposka

Bezplatně zprostředkujeme služby
našeho exkluzivního partnera

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující komplexní finanční servis, společnost HypoSka.

Kontaktujte zástupce společnosti HypoSka

Pomůžeme Vám nalézt řešení šité na míru Vašemu finančnímu rozpočtu. Zajistíme Vám jak nejvýhodnější podmínky úvěrování, tak i soulad smluvní dokumentace mezi bankou a společností Skanska, abyste předešli případným sankcím za jejich neplnění. Vše zkontrolujeme a pohlídáme za Vás. Jsme připraveni Vám následně poradit i s výhodným pojištěním pořizované nemovitosti.

Hlavní spolupracující banky

Česká spořitelna
Equa Bank
Hypoteční banka

Komerční banka
mBank
Modrá pyramida

Raiffeisenbank
Stavební spořitelna České spořitelny
UniCredit Bank

Skanska Home Center

Křižíkova 682/34a, Praha 8 - Karlín

Provozní doba:

Po-Čt:

9.00 - 17.00 hod

Pá:

9.00 - 15.00 hod

Parkování: před Skanska Home Center nebo v podzemních garážích budovy Corso Court

Kontaktní formulář

Napište nám!

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.