Skanska je dlouhodobě jedním z největších developerů v Evropě i České republice. V Praze společnost doposud vytvořila téměř 8 000 nových domovů, v nichž žije přibližně 21 000 lidí.

Protože si uvědomujeme, že pořízení nového domova je jedním z nejzávažnějších životních rozhodnutí, každá jednotlivost v našich projektech vychází z důkladné znalosti životního stylu našich klientů a jejich dlouhodobých zkušeností.

12 důvodů proč si vybrat nový domov od Skanska >>

Díky znalosti svých zákazníků tak můžeme vyvíjet a stavět moderní domovy a sousedství pro lidi, kteří plánují svou budoucnost a hledají bezpečnou volbu. Vzhledem k tomu, že jsme profesionály v oboru a věříme kvalitě své práce, jsme schopni nabídnout nadstandardní servis týkající se například i prodloužené záruční lhůty.

Zcela klíčovými jsou pro nás témata environmentální politiky a společenské odpovědnosti. V souvislosti s nimi dbáme na to, aby všechny naše projekty vznikaly v souladu s okolím, ve kterém vyrůstají. Proto jsme se v posledních letech stali propagátorem občanské participace a spolupráce s veřejností při vytváření nových rezidenčních areálů a jejich okolí, ale také v průběhu výstavby až do doby jejího dokončení.

Prodejním místem domovů od Skanska Reality a. s. je moderní budova Corso Court v pražském Karlíně.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Historie společnosti Skanska


Původní švédskou AB Skanska Cementgjuteriet založil v roce 1887 inženýr Rudolf Fredrik Berg jako firmu specializující se na výrobu betonových dekoračních prvků. Brzy se společnost začala zabývat výrobou a produkcí surovin pro konstrukce různých staveb (zejména z oblasti pozemního, inženýrského a dopravního stavitelství) a posléze i samotnou výstavbou.

První zahraniční zakázku firma získala již v roce 1897 ve Velké Británii. Postupně expandovala nejen po starém kontinentě, ale i do USA a v současnosti je jednou z předních developerských a stavebních skupin ve světě. Skanska dnes působí v 11 zemích a globálně zaměstnává téměř 57 000 lidí.

V roce 2000 Skanska AB vstoupila i na český trh a koupila kontrolní podíl ve společnosti IPS, a.s. (Inženýrské a průmyslové stavby – původně Zemstav). Jako přední stavební a developerská společnost se Skanska v Čechách zabývá 4 oblastmi – výstavbou (pozemním a dopravním stavitelstvím), rezidenčním developmentem, komerčním developmentem a infrastrukturním developmentem.

Heron_Gherkin

Referenční projekty

Za 18 let působení na místním trhu jsme dokončili 8 000 nových domovů, v nichž žije téměř 21 000 lidí, tedy přibližně stejně jako je obyvatel města Kutná Hora.

Prohlédněte si naše referenční projekty zde.

Sdílet stránku: