12 důvodů proč si vybrat nový domov od Skanska

 1. Skandinávská společnost s tradicí již od roku 1887

  Skanska je na trhu více než 130 let a patří mezi největší stavební a developerské společnosti na světě. Celosvětově sdílíme své znalosti a zkušenosti, díky čemuž implementujeme osvědčené produkty, služby a procesy a eliminujeme chyby. Na českém trhu jsme lídrem v etice, průkopníkem v zeleném stavění a bezpečnosti a jako první developer v Čechách jsme začali využívat virtuální realitu v nabídce komerčních budov a nových bytů.

 2. Veškerou výstavbu financujeme výhradně z vlastních zdrojů

  Díky silnému zázemí mateřské nadnárodní společnosti financujeme výstavbu našich projektů výhradně z vlastních zdrojů.

 3. Lokality, z nichž si vyberete

  Aktuálně nabízíme nové domovy ve 4 různých pražských lokalitách – od rychle rozvíjejícího se a stále vyhledávanějšího Karlína až po klidnější rodinné bydlení na Chodovci. Všechny projekty mají dobrou dopravní dostupnost do centra města, samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost. A připravujeme další. 

 4. Kvalitní architektura

  Design je pro nás důležitý. Z toho důvodu nespolupracujeme pouze s jedním architektonickým studiem, ale vždy jich oslovujeme několik, abychom mohli společně najít nejlepší možné řešení.

 5. Dobré dispozice s dostatkem úložných prostor

  Všechny nové domovy jsou pečlivě naplánovány tak, aby vyhovovaly Vašim každodenním potřebám. Při jejich navrhování vycházíme z vlastních pravidelných průzkumů a zpětné vazby od našich klientů. To znamená, že dbáme na to, aby měly všechny byty důkladně promyšlené půdorysy a bylo hračkou je zařídit. Samozřejmostí je dostatek úložných prostor pro všechny věci, bez kterých se neobejdete. A balkony byly dostatečně velké na to, abyste na nich mohli v létě pohodlně posnídat, anebo si večer posedět u skleničky vína s přáteli.

 6. Bytovým domem pro nás práce nekončí. Vytváříme i jeho okolí

  Domov není jen Váš nový byt, ale také místo, kde můžete žít takový život, jaký chcete. Pokud máte malé děti, je pro Vás důležité, aby si měly kde hrát. Proto stavíme dětská a sportovní hřiště, na kterých se zabaví nejen Vaše děti, ale i Vy. U většiny velkých projektů budujeme autobusové zastávky pro snadné a pohodlné spojení do centra.

 7. Přicházíme s inovacemi

  Díky znalosti životního stylu a potřeb našich klientů dokážeme přicházet s relevantními řešeními, z nichž jsou některá jedinečná:

  Jako první developer v Praze jsme v bytových projektech, nacházejících se v blízkosti cyklostezek, vybudovali praktickou místnost se sprchou na kola a kočárky, které mohou při nepříznivém počasí využívat i majitelé psích mazlíčků.

  Jako první developer v Čechách nabízíme u všech našich nových rezidenčních projektů virtuální realitu pro vybrané dispozice bytů. Svůj vysněný byt si tak můžete prohlédnout ještě před jeho zakoupením. 

  U projektu Botanica K 1, 2 jsme úspěšně zprovoznili systém na využití šedé vody. Jedná se o první rezidenční dům v Čechách s touto technologií.

  Oživili jsme spící brownfield po bývalém cukrovaru v Modřanech a zpřístupnili jej veřejnosti. Vzniklo tak unikátní místo pro setkávání komunit a jejich společenské i sportovní vyžití. Navštivte Cukrkandl.

 8. Respekt k životnímu prostředí

  Udržitelnost je pro nás celosvětově velkým tématem. Klademe důraz na šetrné využívání přírodních zdrojů při výstavbě nových bytových domů a používání chytrých řešení snižujících náklady na energie. Dbáme také na to, aby nové projekty vznikaly v souladu s okolím, v němž vyrůstají. Například u projektu U cukrovaru, dlouhodobě hnízdí kolonie zvláště chráněného ptáka rorýse obecného. Mysleli jsme na to už při projektování a v nejvyšších patrech budov jsme umístili hnízdní boxy. Tam, kde to lze, aplikujeme systém pro hospodaření se šedou vodou, usilujeme o certifikace BREEAM. Udržitelný rozvoj je pro nás velice důležitý. 

 9. Bezpečnost až na prvním místě

  Skanska celosvětově dbá na bezpečnost nejen při výstavbě. Pro nás, jako pro developera, je také důležitá bezpečnost při užívání Vašeho nového domova. Víte o tom, že v Čechách je ročně kvůli úrazu v domácnosti hospitalizováno cca 32 000 dětí a zhruba 200 jich na následky úrazů zemře? Například v sousedním Rakousku je tento počet díky osvětě a vzdělávání mnohem nižší. Proto spolu s odborníky na toto téma pořádáme přednášky pro novináře a ostatní developery. Proto se snažíme o osvětu pro širokou veřejnost a pořádáme kurzy první pomoci. Proto dáváme našim klientům při převzetí nového domova bezpečnostní balíčky obsahující ochranné prvky do domácnosti.

 10. Nadstandardní servis

  Prodejním místem domovů od Skanska je Skanska Home Center, které se nachází v budově Corso Court, pyšnící se platinovou certifikací LEED. Na 850m² zde pod jednou střechou najdete vše, co souvisí s novým bydlením – od prvního kontaktu s realitním makléřem a hypotečním poradcem přes záležitosti týkající se dispozičních úprav a změn vybavení nového domova, konzultace bytového designéra až po vyřizování záležitostí spojených se záručními závazky.

 11. Prodloužená záruční lhůta

  Naší práci věříme, a proto na nové domovy poskytujeme až čtyřletou záruční lhůtu.

 12. Společensky odpovědné podnikání a ocenění

  Je pro nás důležité, abychom byli dobrým sousedem. Proto jsme například při posledním dni firemního dobrovolnictví nabídli pomoc vedení Základní školy s rozšířenou výukou jazyků, která stojí v těsné blízkosti našeho projektu Milíčovský háj v Praze 11 – Hájích. Škola s cca 800 místními dětmi naší nabídky využila a poprosila nás o pomoc při zpevnění cestiček na školním dvorku, který byl díky nestabilnímu povrchu dlouhodobě nevyužíván. Řady dobrovolníků z naší společnosti zapojily vlastní síly při odsypání původního povrchu a zbytek prací dokončila najatá firma. Jsme rádi, že díky naší pomoci mohou děti trávit čas mezi výukou na čerstvém vzduchu.V České republice jsme získali mnoho ocenění, za všechny lze jmenovat například TOP odpovědná velká firma 2012, Czech Superbrands Award 2013 a 2014 nebo Leader v životním prostředí 2014.

Sdílet stránku: