Ve Skanska uplatňuje ve svých projektech principy šetrnějšího stavění. Usilujeme o to, abyste každou minutu času, stráveného s Vašimi nejbližšími či přáteli, mohli trávit v pohodě a maximálním komfortu.

Environmentální politika Skanska Reality a.s.

Pevně věříme, že příprava a výstavba projektů mohou zásadním způsobem přispět k naplňování principů udržitelného rozvoje. Společnost Skanska proto podporuje proaktivní řízení životního prostředí na všech úrovních, od místních až po globální. Tímto přístupem můžeme pozitivně ovlivňovat hlavní zainteresované strany, zejména zákazníky a dodavatele.

Dokument Environmentální politika

Udržitelnost

Skanska Panelstories

Voda, biodiverzita, odpady, energie. To jsou celosvětová témata, která v současném kontextu soužití člověka se svým okolím patří mezi prioritní.
Více informací

Od vanilky k tmavě zelené

Šetrnější stavení je jednou z našich priorit. Neřešíme je jen lokálně, ale rovnou na celosvětové úrovni.
Více informací

Šedá voda

Systém pro hospodaření se šedou vodou - řešení pro budoucnost.
Více informací

Mezi nové trendy současnosti patří hospodaření s dešťovými vodami a jejich využití v zastavěných územích.
Více informací

Certifikace BREEAM je dnes běžnou záležitostí u kancelářských budov; u bytových projektů jsme však jedni z prvních na českém trhu, kteří o prověření kvality třetí stranou formou certifikátu BREEAM usilují.
Více informací

Nejčastějším důvodem pro pořízení solárního systému pro ohřev vody je kromě ekologie a lásky k životnímu prostředí také ekonomika.
Více informací

Veřejný prostor a biodiverzita

Biodiverzita - druhová rozmanitost organismů a jejich prostředí má tendenci se v průběhu evoluce zvyšovat. Bohužel v dnešní době stále častěji mluvíme naopak o její ztrátě.
Více informací

Sdílet stránku: