Prémiové bydlení

Naše prémiové bydlení má tu nejatraktivnější adresu. Všechny nadstandardní byty jsou navrženy tak, aby plně uspokojily potřeby moderního klienta, jež hledá víc - víc prostoru pro sebe, své blízké i pro své záliby, a k tomu něco navíc.

Zde se budete cítit dobře, bezpečně, v klidu. Mezi svými. Vyberte si z nabídky prémiového bydlení hned v několika lokalitách - od širšího centra, po okrajovou část Prahy. Všechny prémiové byty navíc disponují zahrádkou, lodžiemi či velkými terasami, které zároveň nabízí exkluzivní výhledy do širokého okolí. 

Za současné ceny musí nové bydlení splňovat vysoká očekávání. Pokud chceme představit konkurenceschopný produkt, musí naše bytové domy splňovat náročná kritéria nejen z pohledu kvality, ale také bezpečnosti, udržitelnosti a celkové atraktivity. Zájemci o prémiové bydlení očekávají kromě kvalitních zařizovacích předmětů a materiálů také dostatek soukromí a prostoru pro sebe i pro rodinu, velkou terasu s výhledem na město, komplexní bezpečnostní systém v celém domě či společné prostory, kde si člověk může odpočinout nebo sportovat. Pro náročnější klienty instalujeme klimatizaci, vířivku na terasu, propracovaný systém smart home nebo bezpečnostní trezory.
Lukáš Maděra, ředitel Prodeje a zákaznické péče