Připravované projekty

Port Karolína - 4. etapa

Poslední etapa zakončí úspěšný projekt na břehu Vltavy v pražském Karlíně.

Posledních 124 jednotek o dispozicích od 1+kk po velkorysé 6+kk bude hledat své majitele
– a to jak z řad zájemců o nové bydlení, tak investorů, pro které je projekt zajímavou příležitostí. Terasy ve vyšších patrech nabídnou unikátní výhled na Pražský hrad, všem obyvatelům dále bude k dispozici recepce a společná terasa.

Port Karolína - 4. etapa

Základní informace

Počet bytů124
LokalitaPraha 8, Karlín
MHD 3 min

Čtvrť Emila Kolbena - 2. etapa

Druhá etapa projektu Čtvrť Emila Kolbena pokračuje v rozvoji lokality v bezprostřední blízkosti stanice metra Kolbenova.

Celé okolí by se mělo v horizontu několika let proměnit z nepřívětivého brownfieldu v moderní bydlení zejména pro singles a mladé páry. Ve druhé fázi nabídne projekt celkem 131 bytových jednotek o dispozicích od garsonek až po prostorná 4+kk s rozlehlými terasami. Vedle menšího domu Jindřich, pojmenovaném po vnukovi Emila Kolbena, vyroste čtrnáctipatrový Hanuš, odkazující na syna slavného továrníka. V areálu nebudou chybět ani zajímavé prvky odkazující na éru Emila Kolbena i pozdějšího podniku ČKD.

Čtvrť Emila Kolbena - 2. etapa

Základní informace

Počet bytů 131
Lokalita Praha 9, Vysočany
Vzdálenost od MHD 500 m

Park Cihelka

V Libčicích nad Vltavou, na levém břehu řeky 13 km severně od centra Prahy, vznikne nový rezidenční projekt Park Cihelka.

V první etapě nabídne 57 bytů, do budoucna zde pak vyrostou další bytové i rodinné domy. Srdcem nově vzniklé lokality se stane park, který bude sloužit k odpočinku novým i stávajícím obyvatelům města. Blízkost řeky, rekreačních tras, přírodní rezervace Větrušické skály, cyklostezka Praha – Drážďany, ale také dobrá občanská vybavenost a jen 30 minutové vlakové spojení do centra Prahy činí tuto lokalitu velmi atraktivní.

Park Cihelka

Základní informace

Počet bytů v 1. etapě 57
LokalitaLibčice nad Vltavou
Vlak 10 min

Albatros Kbely

Nový multifázový projekt pojmenovaný po známém českém letounu vznikne
v pražských Kbelích.

Díky dobrému napojení na MHD, dostupnosti obchodů a služeb, a především blízkosti přírody je ideální volbou pro mladé rodiny s aktivním stylem života. Součástí projektu bude mateřská škola, dvě dětská hřiště a cyklostezka. První etapa nabídne 127 z celkem více než 600 plánovaných bytů.

Albatros Kbely

Základní informace

Počet bytů v 1. etapě127
LokalitaPraha 19, Kbely
Vzdálenost od MHD 10 min

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Kontaktujte naše makléře

Napište nám

  • Port Karolína 4
  • Čtvrť Emila Kolbena 2
  • Park Cihelka
  • Albatros Kbely

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.