Připravované projekty

Park Cihelka

V Libčicích nad Vltavou, na levém břehu řeky 13 km severně od centra Prahy, vznikne nový rezidenční projekt Park Cihelka.

V první etapě nabídne 57 bytů, do budoucna zde pak vyrostou další bytové i rodinné domy. Srdcem nově vzniklé lokality se stane park, který bude sloužit k odpočinku novým i stávajícím obyvatelům města. Blízkost řeky, rekreačních tras, přírodní rezervace Větrušické skály, cyklostezka Praha – Drážďany, ale také dobrá občanská vybavenost a jen 30 minutové vlakové spojení do centra Prahy činí tuto lokalitu velmi atraktivní.

Park Cihelka

Základní informace

Počet bytů v 1. etapě 57
LokalitaLibčice nad Vltavou
Vlak 10 min

Albatros Kbely

Nový multifázový projekt pojmenovaný po známém českém letounu vznikne
v pražských Kbelích.

Díky dobrému napojení na MHD, dostupnosti obchodů a služeb, a především blízkosti přírody je ideální volbou pro mladé rodiny s aktivním stylem života. Součástí projektu bude mateřská škola, dvě dětská hřiště a cyklostezka. První etapa nabídne 127 z celkem více než 600 plánovaných bytů.

Albatros Kbely

Základní informace

Počet bytů v 1. etapě127
LokalitaPraha 19, Kbely
Vzdálenost od MHD 10 min

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Kontaktujte naše makléře

Napište nám

  • Park Cihelka
  • Albatros Kbely

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.