Připravované projekty

Albatros Kbely 3

Třetí etapa úspěšného projektu bude protkána stejnou sadou benefitů, jako předchozí etapy. Bydlení v domech India a Juliett tak osloví všechny, kteří hledají svůj vysněný domov s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor, v dosahu centra města i přírody.

Klidná městská část na severovýchodním okraji Prahy nezapře svůj venkovský původ. Zároveň však čerpá všechny výhody velkoměsta – dopravní dostupnost, nedaleká obchodní centra, dostatek sportovišť. Kbely jsou místem, kde se plnily divoké sny našich prvních leteckých konstruktérů. 

Na tématiku spjatou s letectvím odkazuje také veřejný prostor
a jednotlivé bytové domy. Pro pojmenování domů ve třetí etapě jsme se opět inspirovali mezinárodní hláskovací abecedou, která se používá v letectví.

Udržitelnost a zdraví je na prvním místě, proto je projekt v souladu s certifikací BREEAM protkán řadou prvků a technologií modrozelené infrastruktury.

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun. V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy tak reagujeme na vývoj cen na trhu a posílíme tak naši nabídku v segmentu cenově dostupnějších bytů.

Na pozemku o rozloze 1,1 ha se v minulosti nacházely hospodářské budovy. Nově bychom zde chtěli nabídnout kvalitní řadové domy ve stylu Skanska Livo pro lidi, kteří hledají klidné bydlení na západní hranici Prahy, s dobrou dopravní dostupností do jejího centra.

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • Albatros Kbely 3
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře