Připravované projekty

Čtvrť Emila Kolbena
- dům Alfred

Bytový dům Alfred již brzy rozšíří naši nabídku v rámci druhé etapy čtvrti Emila Kolbena. Dům nese jméno po bratrovi tohoto významného průmyslníka. Alfred spolupracoval s Emilem na vývoji elektrických strojů, později se stal ředitelem průmyslové školy v Brně.

V domě Alfred vznikne celkem 179 nových domovů a 6 obchodních jednotek. Nejvyšší patra domu nabídnou loftové byty s vlastní střešní terasou. Energii do společných prostor bude dodávat vlastní fotovoltaická elektrárna

Původně průmyslová část Prahy si zachovává nezaměnitelného genia loci nedávné industriální minulosti. Zároveň se však díky plánům rozvoje města postupně stává moderní pražskou čtvrtí. Nové bydlení, kompletní občanská vybavenost i příležitosti pro sportovní a umělecké aktivity – to budou brzy hlavní charakteristiky Nových Vysočan.

Jedinečný veřejný prostor, hezké okolí domu, park s dětským hřištěm, naučná stezka a klidný a bezpečný veřejný prostor s možnostmi komunitního a sportovního vyžití. To vše nově vznikající čtvrť nabízí.

A myslíme zde také na udržitelnost a zdraví obyvatel. Proto dům Alfred připravujeme dle požadavků mezinárodní certifikace BREEAM, kde cílíme na úroveň Very Good.

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun. V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy tak reagujeme na vývoj cen na trhu a posílíme tak naši nabídku v segmentu cenově dostupnějších bytů.

Na pozemku o rozloze 1,1 ha se v minulosti nacházely hospodářské budovy. Nově bychom zde chtěli nabídnout kvalitní řadové domy ve stylu Skanska Livo pro lidi, kteří hledají klidné bydlení na západní hranici Prahy, s dobrou dopravní dostupností do jejího centra.

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • Čtvrť Emila Kolbena 2 - Alfred
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře