Připravované projekty

Modřanský cukrovar

Nová rezidenční čtvrť s překrásnými byty s výhledem na Modřanské tůně na Vltavě už brzy začne vznikat v místě po bývalém Modřanském cukrovaru při ulici Komořanská. Živé náměstí s obchody a službami, osázené platany či dřezovci, a zcela jedinečný veřejný prostor zaměřený na přírodu, vodu a komunitní život, činí tuto čtvrť unikátní.

Pojetí architektury renomovaného studia Chybik+Kristof Architects & Urban Designers sem přináší svěží atmosféru, a to i díky důmyslným vodním prvkům, plně rekonstruovanému povltavskému nábřeží a komunitnímu prostoru Cukrkandl.

Více informací o tomto projektu a kontakty naleznete zde.

Albatros Kbely 2

V květnu letošního roku jsme přidali do naší nabídky první etapu rezidenčního areálu Albatros Kbely, již nyní pro Vás připravujeme etapu druhou.

V nabídce kvalitního a cenově dostupného bydlení bude tentokrát celkem 145 nových bytů ve dvou bytových domech.

Nová kbelská čtvrť Vám nabídne bydlení ve standardu BREEAM, který zaručuje zdravé prostředí pro Vás, pro sousedy projektu, a také pro přírodu. I když město, obchody a metro jsou na dosah v řádu minut, bydlení ve čtvrti Albatros nabízí jedinečný benefit v podobě blízké přírody a klidného prostředí. Čas strávený venku tu oživí několik dětských hřišť, cyklostezka se stanicemi na cvičení či veřejné grily, které se v budoucnu stanou součástí areálu. V nabídce opět převažují dispozice 2+kk a 3+kk, které jsou výbornou příležitostí pro vlastní bydlení párů a mladých rodin. Rodiče malých dětí pak ocení mateřskou školu v dosahu několika kroků od domova, která bude postavena již v rámci první etapy. Všechny byty disponují balkonem, horní patra s byty o dispozicích 4+kk mají terasu, spodní byty vlastní předzahrádku.

Zdravý domov v zeleni

Obyvatelé nově vzniklé čtvrti budou bydlet v místě, které dbá o zdraví, přírodu, ale i jejich peněženku. Jeho součástí jsou kvalitní a bezpečné stavební materiály, úsporné vodovodní baterie, centrální podtlakové větrání k udržení kvalitního vzduchu v bytech, prověřené materiály s certifikací do standardního vybavení bytů. To vše doplněno o sadu udržitelných prvků – systém pro zadržení vody v lokalitě a práci s dešťovou vodou, možnost kompostování a třídění bioodpadu, hmyzí hotely, budky pro čmeláky, zídky pro brouky a ještěrky, a mnoho dalšího.

Podívejte se, jaká udržitelná řešení, certifikace a technologie projekt Albatros Kbely nabízí.

Historie Kbel je úzce spojena s počátky aviatiky a letectví u nás. Inspiraci pro identitu celého projektu jsme si i my vzali u legendárního cvičného letounu L-39 Albatros, který je dodnes k vidění v nedalekém Leteckém muzeu. Stopy aviatiky tak v budoucnu najdete nejen v prostorách domů, ale i na dětském hřišti a v parku.

Albatros Kbely 2

Základní informace

Počet bytů ve 2. etapě 145
LokalitaPraha 9 - Kbely
Autobusová zastávka 2 min

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun. V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy tak reagujeme na vývoj cen na trhu a posílíme tak naši nabídku v segmentu cenově dostupnějších bytů.

Na pozemku o rozloze 1,1 ha se v minulosti nacházely hospodářské budovy, nově zde vyrostou byty zejména pro mladé rodiny a klienty, kteří hledají bydlení na dosah Prahy
s dobrou dopravní dostupností do jejího centra, dále pak několik komerčních jednotek
a prostory pro občanskou vybavenost.

Loděnice

Základní informace

KonceptDostupné bydlení, udržitelná výstavba
formou dřevostavby
LokalitaLoděnice u Berouna
Vzdálenost do centra Prahy 40 min

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Kontaktujte naše makléře

Napište nám

  • Modřanský cukrovar
  • Albatros Kbely 2
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.