Připravované projekty

Čertův vršek


Komorní projekt v lokalitě Prahy 8 nabídne pouhých 41 bytových jednotek. Byty komfortních dispozic velikosti 3kk - 4kk  vzniknou v klidné rezidenční čtvrti s plnou občanskou vybaveností a jedinečným výhledem na Prahu. Architektura projektu citlivě naváže na vilový charakter této lokality a poskytne tak příjemné rodinné bydlení v soukromí.

Certuv vrsek 1

Certuv vrsek 3

Čtvrť Emila Kolbena - Cube


Druhá etapa projektu čtvrť Emila Kolbena nabídne cca 230 bytových jednotek. Původně průmyslový objekt bývalého ČKD v nové rezidenční podobě skloubí moderní bydlení s využitím nových technologií a jedinečný genius loci. Těšit se můžete na netradiční byty loftového typu se zvýšenými stropy, i byty o dispozicích 2kk-4kk. Bytové domy jsou naplánovány se 7 nadzemními podlažími. Bytový projekt se nachází jen pár minut od stanice metra Kolbenova, lokalita nabízí nespočet možností sportovního vyžití v bezprostředním okolí.

Chodovec City - Gemma


Bytové domy vyrostou v místě, které nabízí kompletní infrastrukturu – vše, co potřebujete k pohodlnému životu, je na dosah. Obchody, služby, školy, školky, stejně jako doprava do centra nebo k metru. Lokalita nabízí nespočet možností pro kulturní a sportovní vyžití, ale také hřiště a zázemí pro děti nebo příjemná zákoutí pro procházky či jízdu na kole.

V pětipodlažním domě je navrženo 51 bytových jednotek o velikosti 1+kk - 5+kk. První nadzemní patro poskytne prostor pro 8 samostatných komerčních jednotek. Dvě podzemní  podlaží budou využita jako hromadné garáže, sklady a technické prostory pro provoz objektu.

Gemma 2

Gemma 1

Bytový komplex Albatros Kbely


Několika etapový projekt Albatros Kbely nabídne bydlení rozvíjející se části Prahy -  Kbelích, které disponují výborným dopravním napojením do centra i okolních regionů.  V těsné blízkosti cyklostezek a zeleně vznikne více než 600 bytů o dispozici 2kk - 4kk, které jsou ideálním bydlením pro mladé rodiny nebo startovacím bydlením pro páry či jednotlivce.

Kromě biodiverzitních prvků či dětských hřišť projekt počítá i s mateřskou školkou přímo v areálu bytového komplexu a komerčními prostory pro různé služby a obchody.

Kbely Nova Touzimska pic 2

Kbely Nova Touzimska pic 1

Sdílet stránku: