Připravované projekty

Čertův vršek


Komorní projekt v lokalitě Prahy 8 nabídne pouhých 39 bytových jednotek. Byty komfortních dispozic velikosti 3kk - 4kk  vzniknou v klidné rezidenční čtvrti s plnou občanskou vybaveností a jedinečným výhledem na Prahu. Architektura projektu citlivě naváže na vilový charakter této lokality a poskytne tak příjemné rodinné bydlení v soukromí.

Certuv vrsek 1

Certuv vrsek 3

Čtvrť Emila Kolbena - 2. etapa


Druhá etapa projektu ČEK poskytne cca 190 bytových jednotek, část z nich loftového typu, ve kterých se původně průmyslový objekt bývalého ČKD kombinuje s moderním designem a řadou nových technologií. V rámci celého areálu nebudou chybět ani zajímavé prvky odkazující na éru Emila Kolbena i pozdějšího podniku ČKD. „Navazujeme na tradici klasických amerických loftů, kterou se však snažíme přizpůsobit na míru danému prostoru a především dnešní generaci.“ doplňuje Lukáš Maděra.
Bytový projekt se nachází jen pár minut od stanice metra Kolbenova, lokalita nabízí nespočet možností sportovního vyžití v bezprostředním okolí.

Obývací pokoj

Ložnice

Bytový komplex Albatros Kbely


Několika etapový projekt Albatros Kbely nabídne bydlení rozvíjející se části Prahy -  Kbelích, které disponují výborným dopravním napojením do centra i okolních regionů.  V těsné blízkosti cyklostezek a zeleně vznikne více než 600 bytů o dispozici 2kk - 4kk, které jsou ideálním bydlením pro mladé rodiny nebo startovacím bydlením pro páry či jednotlivce.

Kromě biodiverzitních prvků či dětských hřišť projekt počítá i s mateřskou školkou přímo v areálu bytového komplexu a komerčními prostory pro různé služby a obchody.

Kbely Nova Touzimska pic 2

Kbely Nova Touzimska pic 1

Sdílet stránku: