Připravované projekty

Modřanský
cukrovar

Nová rezidenční čtvrť s překrásnými byty s výhledem na Modřanské tůně na Vltavě už brzy začne vznikat v místě po bývalém Modřanském cukrovaru při ulici Komořanská. Živé náměstí s obchody a službami, osázené platany či dřezovci, a zcela jedinečný veřejný prostor zaměřený na přírodu, vodu a komunitní život, činí tuto čtvrť unikátní.

Pojetí architektury renomovaného studia Chybik+Kristof Architects & Urban Designers sem přináší svěží atmosféru, a to i díky důmyslným vodním prvkům, plně rekonstruovanému povltavskému nábřeží a komunitnímu prostoru Cukrkandl.

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun. V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy tak reagujeme na vývoj cen na trhu a posílíme tak naši nabídku v segmentu cenově dostupnějších bytů.

Na pozemku o rozloze 1,1 ha se v minulosti nacházely hospodářské budovy, nově zde vyrostou byty zejména pro mladé rodiny a klienty, kteří hledají bydlení na dosah Prahy s dobrou dopravní dostupností do jejího centra, dále pak několik komerčních jednotek a prostory pro občanskou vybavenost.

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • Modřanský cukrovar
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře