Dům 
Alfred
již brzy

Čtvrť Emila Kolbena
- dům Alfred

V blízkosti stanice metra Kolbenova postupně vzniká moderní čtvrť s kvalitním městským bydlením a bohatým veřejným prostorem.

I tentokrát jsou v nabídce především menší byty vhodné pro mladé páry, jednotlivce či investory. Na své si ale přijdou i milovníci netradičního loftového bydlení a prémiových prostorných bytů.

Moderní architekturu bytového domu Alfred jsme navrhli s vysokým důrazem na funkčnost a symetrii, která plynule navazuje na estetiku ostatních budov a zároveň odkazuje na unikátního genia loci vysočanské industriální historie. V kontextu nové městské čtvrti se jedná o klíčovou budovu, která navíc efektivně pracuje se solární energií, zelení i dešťovou vodou. Pevně proto věřím, že nový domov dopřeje majitelům stejně velkou radost z bydlení, jako nám při jeho projektování.
Martin Horálek, projektový manažer

Dům Alfred

Inspirací pro název nového domu se stal Kolbenův mladší bratr Alfred, rovněž inženýr a vynálezce, který byl podle dochovaných informací Emilovi ze sourozenců nejbližší. V kontextu nové městské čtvrti se jedná o klíčovou budovu, která se stane středobodem projektu. Ze západní strany se odkrývá klidný vnitroblok plný zeleně s lavičkami pro oddych i práci a na východní straně vznikne krásná promenáda lemovaná stromy, která poskytne ideální prostor pro každodenní procházky.

Bytový dům Alfred nabídne 179 nových domovů s převahou dispozic 1+kk a 2+kk. Jedná se tak o ideální příležitost pro mladý městský pár, singles či investory. Větší rodiny uspokojí velkorysé bydlení o dispozicích 4+kk a 5+kk s vysokými okny, prostornou terasou, či praktickou lodžií.
Nejvyšší patra pak nabídnou moderní lofty a prémiové byty s velkou terasou, či lodžií, a z nich krásné výhledy do okolí.