Připravujeme pro vás

Modřanský
cukrovar

Nová rezidenční čtvrť s překrásnými byty s výhledem na Modřanské tůně na Vltavě už brzy začne vznikat v místě po bývalém Modřanském cukrovaru při ulici Komořanská. Živé náměstí s obchody a službami, osazéné platany či dřezovci, a zcela jedinečný veřejný prostor zaměřený na přírodu, vodu a komunitní život, činí tuto čtvrť unikátní.

Pojetí architektury renomovaného studia Chybik+Kristof Architects & Urban Designers sem přináší svěží atmosféru, a to i díky důmyslným vodním prvkům, plně rekonstruovanému povltavskému nábřeží a komunitnímu prostoru Cukrkandl.

Participační projekt

Podoba projektu i veškeré jeho funkce jsou výsledkem dlouhodobé spolupráce mezi investorem, společností Skanska, architekty, městskou částí Praha 12, ale především modřanskou veřejností a jejími starousedlíky. I proto se jedná o projekt, který Praze doposud chyběl. 

Modřanský cukrovar

Základní informace

Počet bytů v 1. etapě 112
Lokalita Praha 12, Modřany
Dispozice 1 - 5 + kk

V první etapě budete moci vybírat ze 112 nových domovů, o dispozicích od 1+kk po mezonety 5+kk. Každý byt bude mít lodžii, balkon, předzahrádku nebo vlastní terasu. I tak navíc na střeše naleznete velkorysou společnou terasu, která podpoří budování sousedských a komunitních vazeb.

Všechny domy splňují přísná kritéria certifikace udržitelného stavění BREEAM. Jako první v České republice budou všechny byty v projektu vybaveny systémem pro hospodaření s šedou vodou.

Historická fotografie Modřanského cukrovaru. Na jeho místě vznikne nová rezidenční čtvrť.

Lokalita, kterou si snadno zamilujete


Nejste Modřanští a nevíte, kde čtvrť Modřanský cukrovar vyroste? Způsobů, jak se do nového domova dostat, máte hned několik.

Přímo u svého nového domova nasednete do autobusu č. 139, a do 20 minut se dostanete na metro Kačerov.

Pěšky na zastávku tramvaje Čechova čtvrť je to 8 min.

Vlaková stanice Nádraží Modřany je vzdálená 800 m a vlakem odsud se dostanete na Hlavní nádraží za 25 minut.

Do 10 minut pěšky dojdete také k přívozu, který Vás dopraví na druhou stranu řeky, do Lahoviček.

Cukrkandl

Dočasnou rolí modřanského brownfieldu Cukrkandl je univerzální místo pro setkávání komunit a jejich sportovní, společenské a jiné vyžití.
Na Cukrkandlu kromě parkourového hřiště najdete také cyklokavárnu, pump-track pro kola, beach volejbalové hřiště a další lákavé příležitosti pro setkávání rodin s dětmi.

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře