Modřanský cukrovar

Byt - BB45510

Každý má dispozice k něčemu.
My k dobrému bydlení.

Prémiové bydlení Skanska má tu nejatraktivnější adresu. Všechny nadstandardní byty jsou navrženy tak, aby plně uspokojily potřeby moderního klienta, jež hledá víc - víc prostoru pro sebe, své blízké i pro své záliby, a k tomu něco navíc. Zde se budete cítit dobře, bezpečně, v klidu. Mezi svými. Prémiové bydlení od Skanska splňuje nároky i těch nejnáročnějších.

Dispozice 5+kk
Lokalita Praha 12, Modřany
Projekt Modřanský cukrovar

Specifikace

Stav

Rezervace

Číslo bytu

BB45510

Dispozice

5+kk

Podlaží

5

Podlahová plocha

135.1 m²

Užitná plocha

126.5 m²

Orientace

SJZ

K nastěhování

2024

Cena včetně DPH

21 250 000 Kč

Financování*

*Hypotéka není možná pouze na garáž a sklep bez úvěru na byt. Údaje na této stránce mají informativní charakter, pro podrobnější informace prosím kontaktujte hypotečního specialistu.

Hypoteční kalkulačka

Cena bytu: 21 250 000 Kč

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující komplexní finanční servis, společnost Hyposka.

Mám zájem o byt

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře