Botanica K (3, 4)

Máte vysoké nároky na bydlení a je pro Vás důležitá odpovědnost k životnímu prostředí? Unikátní bytový dům Botanica K (3, 4) nabízí kromě obvyklého vysokého standardu použitých materiálů také systém pro hospodaření s recyklovanou – tedy šedou vodou.

Cena vč. DPH: 2 277 100 - 11 485 530 Kč
Typ: Byt
Obytná plocha: 34,7 - 120,1 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Jinonice
Nastěhování: Podzim 2017

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Šestipodlažní bytový dům Botanica K (3, 4) se sedmým ustoupeným podlažím je rozdělen na dvě samostatné nadzemní sekce, které jsou propojeny společným suterénem, v němž budou umístěny sklepy, parkovací stání a technické zázemí domu.

Základní informace:

  • 99 bytů
  • od 1+kk (35 m 2  s lodžií 6 m2) po 5+kk (121 m2 s terasou 205 m2)
  • ekologické benefity (systém pro hospodaření s šedou vodou, solární
  • kolektory na střeše bytového domu, nádrž pro zachycování dešťových vod)
  • průkaz energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná
  • sprcha pro mytí kol, kočárků či sprchování psů

Dispozičně jsou byty řešeny jako 1+kk až 5+kk, podlahová plocha se pohybuje v rozmezí od 35 po 121 m2. Všechny byty nabídnou novým majitelům komfort balkonu či terasy, některé budou mít praktické předzahrádky. Svůj nový domov zde najdou především rodiny, páry i jednotlivci. V nabídce převažují byty 2+kk a 3+kk.

Stejně jako předchozí domy v projektu i tento je navržen v nízkoenergetickém standardu, což znamená důkladně zateplený obvodový plášť budovy, kvalitní okna a solární termické kolektory, umístěné na střeše bytového domu, které budou využity pro předehřev teplé vody.

Jedno ze zelených řešení bytového domu Botanica K (3, 4) je zcela unikátní. Počítá se se systémem pro hospodaření s šedou vodou, v rámci kterého bude pro splachování toalet využita přečištěná voda z umyvadel, van a sprch. U domu bude navíc umístěna akumulační nádrž pro zachycování dešťových vod, jenž mohou být dále využity pro zalévání zeleně v okolí domu. V podzemním podlaží bude kolárna a místnost se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů. V rámci této etapy projektu plánujeme navíc zahájit výstavbu přilehlého parku s odpočinkovými zónami, jehož součástí bude také dětské hřiště.


Projekt byl nominován do 19. ročníku soutěže o titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2017.
Kontaktujte naše makléře:

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Kristína Sirotná

Kristína Sirotná

+420 739 501 658 E-mail
Martin Polnický

Martin Polnický

+420 737 256 206 E-mail
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail

Dokumenty ke stažení

Mapa


[Missing text '/skanska/pointofinterestmap/distancetoplaces' for 'Czech (Czech Republic)']

Vizualizace projektu

viz_Botanica_cam_letecka_HD_1140.jpg

viz_botanica_cam5_1140.jpg viz_botanica_cam7_1140.jpg Botanica_Vizualization_ Botanica K.jpg Botanica_Vizualization_ Botanica K_3a4_Praha Jinonice.jpg Botanica_Vizualization_Botanica K2.jpg Botanica_Vizualization_Botanica_noc.jpg Botanica_obyvak resize jpg  1140.jpg Botanica_loznice resize jpg 1140.jpg

Okolí

Jinonice jsou čtvrť a katastrální území, nacházející se v kopcovitém terénu na jihozápad od centra města. Celé Jinonice spadají do městského obvodu Prahy 5. Charakterem se jedná převážně o vilovou čtvrť a tranzitní část města, jež slouží jako spojnice mezi Jihozápadním Městem a centrem Prahy.

Aktivní odpočinek i příjemný klid

Pozemky, na kterých je Rezidenční čtvrť Botanica vybudovaná, leží na mírně svažité ploše orientované na jih. Areál přímo sousedí s přírodním parkem "Košíře - Motol", jehož součástí je i přírodní památka stolová hora Vidoule, jeden z nejvyšších pražských kopců.

Místo je ideální pro aktivní odpočinek. Najdete zde mnoho romantických zákoutí, krásné přírodní scenérie, i některé vzácné dřeviny i rostliny. Na jihu a západě území se nacházejí obslužné komunikace, budovy komerčního charakteru a ostatní plochy. V rámci první fáze výstavby Rezidenční čtvrti zde vznikl biokoridor o rozloze cca 25 000 m2, který areál příjemně a přirozeným způsobem odděluje od okolního městského ruchu.

Botanica_Neighborhood_04_utesy.jpg

Botanica_Neighborhood_01_u_lavicky.jpg

Služby, obchody i zábava nadosah

V městské části Praha – Jinonice je vše, co potřebujete k pohodlnému životu. Prestižní Německá škola v Praze, jejíž součástí je mateřská škola, základní škola a víceleté gymnázium. Anglická mateřská školka Little Bear i Gymnázium Jaroslava Heyrovského.

Pro nákupy je v blízkosti projektu prodejna smíšeného zboží a supermarket Albert. Snadno se dostanete ke Galerii Nové Butovice, kde najdete veškeré obchody, služby i restaurace. Rozvadovskou spojkou po dálnici D5 jste do 10 minut v nákupním a zábavním centru Metropole Zličín, nábytkářském obchodním domě Ikea, nebo třeba velkoobchodu Makro.

Na letišti do 15 minut jízdy autem

Dopravně je Rezidenční čtvrť Botanica napojena přes ulici Pekařská a křižovatku Bucharova na přímý nájezd na dálnici D5, díky níž jste autem na terminálu letiště Ruzyně do 15 minut jízdy. V docházkové vzdálenosti je jak stanice trasy metra B "Nové Butovice", tak zastávky autobusů MHD v ulici Karlštejnská a Bucharova, odkud se dostanete na metro.

Nedaleko Rezidenční čtvrti je Úřad městské části Prahy 13 a Městská policie.

Botanica_Neighborhood_03_jezirko.jpg

Mapa


[Missing text '/skanska/pointofinterestmap/distancetoplaces' for 'Czech (Czech Republic)']

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu kontaktujte  makléře Skanska Home Center.

Hlavní kontakt

Kristína Sirotná

Kristína Sirotná

+420 739 501 658 E-mail
Martin Polnický

Martin Polnický

+420 737 256 206 E-mail
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Klient souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v tomto formuláři pro vnitřní potřeby společnosti a společnost se zavazuje tyto osobní údaje neposkytovat žádné třetí osobě. Poskytnuté údaje budou použity pro kontaktování klienta s nabídkou, pro marketingové účely a pro vnitřní potřeby společnosti Skanska Reality a.s.