Port Karolína - 1. etapa

Dříve opomíjená periferie za Negrelliho viaduktem se díky novým architektonickým projektům změnila z tovární čtvrti v přehlídku současné městské architektury. Konečně je tak Karlín hoden svého jména, které získal při svém založení v roce 1817 na počest manželky císaře Františka I. Karolíny Augusty!

Cena vč. DPH: 2 330 000 - 18 411 750 Kč
Typ: Ateliér, Byt, Neznámý
Obytná plocha: 30,7 - 252,3 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Karlín
Nastěhování: Jaro 2019

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Hlavní kontakty

Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

Možná vás překvapí, že právě zde byla v roce 1891 uvedena do provozu první elektrická tramvajová dráha, kterou však její vynálezce František Křižík z organizačních důvodů brzy odprodal městu Praze. Území s vojenskou invalidovnou a první pražskou plynárnou teprve nyní získává opravdu elegantní ráz. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují luxusní firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárničky, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze. I vy můžete být u toho, jak Karlín roste do krásy. V projektu port Karolína, nacházejícím se na klidném nábřeží řeky Vltavy, vyrostou čtyři exkluzivní bytové domy, z nichž mohou mít noví majitelé výjimečný výhled na řeku, protilehlé Holešovice nebo majestátní Hradčany.

Na podzim 2016 jsme zahájili prodej prvního domu, ve kterém je k dispozici  147 nových domovů, od ateliérů ve velikosti 1 + kk po velkorysé byty 5 + kk s praktickými lodžiemi či rozsáhlými terasami. Dostatek parkovacích stání bude pro rezidenty i pro návštěvy zajištěn ve dvou podzemních podlažích.

V úrovni střechy se rovněž nachází společná terasa přístupná pro všechny obyvatele domu. V nejvyšších patrech domu jsou mj. navrženy velkorysé mezonetové 5+kk s rozsáhlými terasami, nebo zcela unikátní byty se zvýšenými šikmými stropy.

Vaše noční návraty z velkolepých večírků i velkolepé večírky u vás na terase, vaše pomalé ráno oživlé cinkotem tramvají, vaše čerstvé croissanty v bistru za rohem, vaše polední pauza rovnající se gurmánskému zážitku v místní restauraci... Může to být váš Karlín.

 

Kontaktujte naše makléře:

Funkční design


Náročné klienty tohoto projektu potěší francouzská okna poskytující dostatek denního světla. Samozřejmostí zde jsou vyzděné bytové příčky, kvalitní laminátové plovoucí podlahy, kvalitní dveře, sádrové omítky, nadstandardní zařizovací předměty i příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání.

Naše byty je hračkou zařídit. Při navrhování jejich dispozic totiž vycházíme z vlastních průzkumů a zpětné vazby našich klientů.

Pro klienty bytového domu Port Karolína bude k dispozici kontaktní centrum, které bude zajišťovat správcovské a recepční služby.

PK terasa

Karlín jako nejrychleji se rozvíjející pražská čtvrť je příjemným místem pro život. Přirozeně se zde střetává historická a moderní architektura. Polovina bytů je navržena v dispozicích 1+kk a 2+kk. Budou vhodné jak pro singly či páry, tak pro investory.

Michal Kubát, developer projektu
Karlín je In!

Mapa


Směr cesty

Zvolte režim jízdy

Nelze najít vaši aktuální polohu.

Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

Vzdálenost k místům

  Všichni zájemci o nejnovější trendy v oblasti chytrého bydlení zbystřete!

  Vzorový smart byt v projektu Port Karolina

  Představujeme vzorový smart byt plný moderních technologií, jimiž si můžete svůj nový domov od Skanska vybavit.
  Technologie dodané společností Insight Home lze využít v rámci klientských změn. Pokud si vyberete jeden z balíčku tzv. „smart“ řešení do své nové domácnosti, obdržíte zároveň tablet, přes který svoji chytrou domácnost budete ovládat.

  Více informací naleznete na této stránce.

  Podívejte se na krátké video

  PK vizu POrt Karolina Vizualization Port Karolina obyvak Port Karolina obyvak Port Karolina loznice Port Karolina koupelna
  Port Karolína obyvak

  PK terasa

  Okolí

  Dříve opomíjená periferie za Negrelliho viaduktem se díky novým architektonickým projektům změnila z tovární čtvrti v přehlídku současné městské architektury. Konečně je tak Karlín hoden svého jména, které získal při svém založení v roce 1817 na počest manželky císaře Františka I. Karolíny Augusty. Možná Vás překvapí, že právě zde byla v roce 1891 uvedena do provozu první elektrická tramvajová dráha, kterou však její vynálezce František Křižík z organizačních důvodů brzy odprodal městu Praze. Území s vojenskou invalidovnou a první pražskou plynárnou teprve nyní získává opravdu elegantní ráz. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárničky, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze.

  Roste (jako) z vody

  Novodobá podoba čtvrti je do jisté míry ovlivněna řekou Vltavou, která se zničující silou tisícileté vody vkročila na jaře roku 2002 do karlínských ulic a definitivně změnila podobu místa. Drama se už nebude opakovat, neboť Praha investovala do vybudování protipovodňových opatření. Tato spolehlivá ochrana vzápětí přilákala investory, kteří ve spolupráci se zahraničními architekty zvučných jmen začali utvářet novou, moderní podobu Karlína.

  Port Karolina lokalita

  Port Karolina lokalita

  Západní šmrnc čtvrti

  Na Rohanském nábřeží má člověk pocit, že je v jiném, západním městě. Danube House, Nile House, Amazon Court, River Diamond… To jsou jména nových kancelářských budov, nacházejících se v nejrychleji se rozvíjející pražské čtvrti na břehu Vltavy. V Karlíně se daří citlivě skloubit historii a moderní architekturu, původně industriální genius loci nyní získává západní šmrnc. Užívají si ho jak ti, co sem jezdí za prací, tak stále početnější noví obyvatelé. Najdete zde desítky restaurací, kaváren, trendy obchodů, spoustu zeleně, blízkost řeky a přívoz spojující Karlín s Holešovicemi, vodní nádrže i fontány v parcích, umělecké skulptury… To vše lze obdivovat ze sedla kola, které si tu můžete půjčit.

  Z Karlína do Evropy

  Kromě své výrazné tváře je Karlín pro rezidenty zajímavý i velmi dobrou dopravní dostupností, neboť skrze něj projíždějí tramvajové i autobusové linky a jsou tu stanice metra trasy B i C. Z autobusového nádraží na Florenci pak dojedete nejen do všech koutů republiky, ale i do mnoha míst Evropy.

  Port Karolina lokalita

  Mapa


  Směr cesty

  Zvolte režim jízdy

  Nelze najít vaši aktuální polohu.

  Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

  Vzdálenost k místům

   Kontaktujte nás

   Hlavní kontakty

   Daniel Tomaševič

   Daniel Tomaševič

   +420 725 410 777 E-mail
   Kateřina Hercogová

   Kateřina Hercogová

   +420 737 256 231 E-mail
   Šárka Plechatá

   Šárka Plechatá

   +420 737 256 077 E-mail

   Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu kontaktujte  makléře Skanska Home Center.

   Kontaktujte nás

   Informace o zásadách ochrany osobních údajů

   Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

   Skanska Reality a.s.
   Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

   • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
   • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
   • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
   • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
   • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
   • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
   Sdílet stránku: