Port Karolína - 2. etapa

Druhá etapa moderního projektu Port Karolína v trendy pražské čtvrti Karlíně nabízí velkorysé byty všech kategorií. Architektonicky je uspořádán do dvou zalamovaných linií, paralelních s tokem řeky Vltavy a přilehlou cyklostezkou.

Cena vč. DPH: 3 399 000 - 19 635 000 Kč
Typ: Ateliér, Byt, Neznámý
Obytná plocha: 32,59 - 229,34 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Karlín
Nastěhování: Léto 2020

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Hlavní kontakty

Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

Až osmipodlažní bytový dům druhé etapy projektu Port Karolína je situován v severozápadní části pozemku při ulici U Mlýnského kanálu. Architektonicky je uspořádán do dvou zalamovaných linií, paralelních s tokem řeky Vltavy a přilehlou cyklostezkou. Prostupnost územím k cyklostezce zajišťuje navržený průchod se soustavou sloupů, umístěný pod budovou.

V novém bytovém domě je naplánováno celkem 168 bytů a 18 ateliérů. V prvním nadzemním podlaží je počítáno se 6 obchodními jednotkami nepotravinářského charakteru a velkorysou prosklenou třípodlažní kavárnou směrem k cyklostezce. Stejně jako v budově předchozí etapy, i v této je počítáno s technickým zázemím, kolárnou a místností se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů. Náročné klienty potěší Meeting point (centrum služeb) s denním provozem, jehož realizace se uskuteční již v rámci první etapy.

Dům je naplánován v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To znamená například důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní dřevěná francouzská okna s trojskly.

Protože nám záleží na kvalitě a ohleduplnosti k životnímu prostředí, rozhodli jsme se prověřit dům druhé etapy projektu Port Karolína nezávislou třetí stranou a cílíme na certifikaci BREEAM s hodnocením Very Good.


Kontaktujte naše makléře:

Mapa


Směr cesty

Zvolte režim jízdy

Nelze najít vaši aktuální polohu.

Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

Vzdálenost k místům

  Všichni zájemci o nejnovější trendy v oblasti chytrého bydlení zbystřete!

  Vzorový smart byt v projektu Port Karolina

  Představujeme vzorový smart byt plný moderních technologií, jimiž si můžete svůj nový domov od Skanska vybavit.
  Technologie dodané společností Insight Home lze využít v rámci klientských změn. Pokud si vyberete jeden z balíčku tzv. „smart“ řešení do své nové domácnosti, obdržíte zároveň tablet, přes který svoji chytrou domácnost budete ovládat.

  Více informací naleznete na této stránce.

  Podívejte se na krátké video

  Umění bydlet na správném místě

  Dříve opomíjená periferie za Negrelliho viaduktem se díky novým architektonickým projektům změnila z tovární čtvrti v přehlídku současné městské architektury. Konečně je tak Karlín hoden svého jména, které získal při svém založení v roce 1817 na počest manželky císaře Františka I. Karolíny Augusty. Možná Vás překvapí, že právě zde byla v roce 1891 uvedena do provozu první elektrická tramvajová dráha, kterou však její vynálezce František Křižík z organizačních důvodů brzy odprodal městu Praze. Území s vojenskou invalidovnou a první pražskou plynárnou teprve nyní získává opravdu elegantní ráz. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárničky, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze.

  Roste (jako) z vody

  Novodobá podoba čtvrti je do jisté míry ovlivněna řekou Vltavou, která se zničující silou tisícileté vody vkročila na jaře roku 2002 do karlínských ulic a definitivně změnila podobu místa. Drama se už nebude opakovat, neboť Praha investovala do vybudování protipovodňových opatření. Tato spolehlivá ochrana vzápětí přilákala investory, kteří ve spolupráci se zahraničními architekty zvučných jmen začali utvářet novou, moderní podobu Karlína.

  Port Karolina lokalita

  Port Karolina lokalita

  Západní šmrnc čtvrti

  Na Rohanském nábřeží má člověk pocit, že je v jiném, západním městě. Danube House, Nile House, Amazon Court, River Diamond… To jsou jména nových kancelářských budov, nacházejících se v nejrychleji se rozvíjející pražské čtvrti na břehu Vltavy. V Karlíně se daří citlivě skloubit historii a moderní architekturu, původně industriální genius loci nyní získává západní šmrnc. Užívají si ho jak ti, co sem jezdí za prací, tak stále početnější noví obyvatelé. Najdete zde desítky restaurací, kaváren, trendy obchodů, spoustu zeleně, blízkost řeky a přívoz spojující Karlín s Holešovicemi, vodní nádrže i fontány v parcích, umělecké skulptury… To vše lze obdivovat ze sedla kola, které si tu můžete půjčit.

  Z Karlína do Evropy

  Kromě své výrazné tváře je Karlín pro rezidenty zajímavý i velmi dobrou dopravní dostupností, neboť skrze něj projíždějí tramvajové i autobusové linky a jsou tu stanice metra trasy B i C. Z autobusového nádraží na Florenci pak dojedete nejen do všech koutů republiky, ale i do mnoha míst Evropy.

  Port Karolina lokalita

  Mapa


  Směr cesty

  Zvolte režim jízdy

  Nelze najít vaši aktuální polohu.

  Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

  Vzdálenost k místům

   Kontaktujte nás

   Hlavní kontakty

   Daniel Tomaševič

   Daniel Tomaševič

   +420 725 410 777 E-mail
   Kateřina Hercogová

   Kateřina Hercogová

   +420 737 256 231 E-mail
   Šárka Plechatá

   Šárka Plechatá

   +420 737 256 077 E-mail

   Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu kontaktujte Vámi zvoleného makléře Skanska Home Center.

   Kontaktujte nás

   Informace o zásadách ochrany osobních údajů

   Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

   Skanska Reality a.s.
   Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

   • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
   • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
   • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
   • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
   • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
   • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
   Sdílet stránku: