Port Karolína - 3. etapa

Třetí etapa moderního projektu Port Karolína v rychle se rozvíjejícím Karlíně opět nabídne velkorysé byty všech kategorií. Je navržen tak, aby svým charakterem přirozeně zapadl do rázu této unikátní a stále vyhledávanější pražské čtvrti.

Cena vč. DPH: 3 760 000 - 14 790 000 Kč
Typ: Ateliér, Byt
Obytná plocha: 36,1 - 123,7 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Karlín
Nastěhování: 2021

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Hlavní kontakty

Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

Uniknout cvrkotu a anonymnímu shonu pražské metropole v okolí jejího centra je de facto nemožné. I když... není to tak docela pravda. Stačí projít skrz ikonický Negrelliho viadukt a vše se najednou jako zázrakem zklidní. Ocitneme se v jiném světě, kde vzduch voní jako v parku a kde život plyne svým vlastním tempem tak, jako nedaleká řeka Vltava. Přivítá nás příjemně pulsující městská čtvrť, prodchnutá neopakovatelnou atmosférou. Karlín.

Historická architektura se tu přirozeně a vkusně snoubí s hojně probíhající moderní výstavbou, která současnému Karlínu dává punc jedné z nejdynamičtěji se rozrůstajících částí Prahy. Dostupné centrum a místní bohatou infrastrukturu doplňují místa, zvoucí k pasivnímu či aktivnímu odpočinku, nóbl restaurace střídají uvolněné hipsterské kavárny. Karlín zkrátka nabízí na dosah vše, co člověk potřebuje k pohodlnému a tím i spokojenému životu. 

Projekt Port Karolína je proto od počátku důmyslně navržen tak, aby i on svým charakterem přirozeně zapadl do rázu této unikátní a stále vyhledávanější pražské čtvrti. Jak už název napovídá, půjde o pomyslný přístav, určený zejména zástupcům mladších generací, kteří se chtějí soustředit na budování své profesní kariéry a zároveň si plnými doušky užívat společenského života v samém srdci velkoměsta. 

Na klidném nábřeží řeky Vltavy postupně vyrostou čtyři moderní nízkoenergetické bytové domy s romantickým výhledem na řeku, nedaleké Holešovice nebo Pražský hrad. V současně probíhající 1. etapě projektu jsou nabízeny byty v dispozicích 1+kk a 2+kk, vhodné pro jednotlivce či mladé bezdětné páry, případně investory. Pro ty z vás, kteří preferujete velkorysejší prostory, jsou určeny mezonetové apartmány o velikosti 5+kk s rozsáhlými terasami nebo zcela atypické byty se zvýšenými šikmými stropy. Další terasa, přístupná všem obyvatelům domu, se buduje v úrovni střechy. Dostatek parkovacích stání bude pro vás - rezidenty i vaše návštěvy zajištěn ve dvou podzemních podlažích. 

Večer s přáteli v oblíbené restauraci, zakončený improvizovanou afterparty na vlastní terase. Líná nedělní snídaně z čerstvých potravin přímo z farmářských trhů nebo kondiční projížďka po cyklostezce podél řeky. Skvělá káva, která vám při pondělku zpříjemní cestu do práce… Karlín je přesně takový, jací jste vy. Proto má všechny předpoklady stát se nejen vaší srdeční záležitostí, ale hlavně vaším novým domovem.

Kontaktujte naše makléře:

Prohlédněte si dispozice bytů v Port Karolína 3

2/2 Volné byty s podobným půdorysem

2 +kk - 56,8 m²

Lodžie

Podlaží 7
Cena: Od 7 458 000 Kč
4/4 Volné byty s podobným půdorysem

3 +kk - 85,1 m²

Lodžie

Podlaží 2 - 7
Cena: Od 9 095 625 Kč
5/6 Volné byty s podobným půdorysem

4 +kk - 96,7 m²

Lodžie

Podlaží 2 - 7
Cena: Od 10 000 000 Kč
Zobrazit všechny půdorysy

Mapa


Směr cesty

Zvolte režim jízdy

Nelze najít vaši aktuální polohu.

Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

Vzdálenost k místům

  Všichni zájemci o nejnovější trendy v oblasti chytrého bydlení zbystřete!

  Vzorový smart byt v projektu Port Karolína

  Představujeme vzorový smart byt plný moderních technologií, jimiž si můžete svůj nový domov od Skanska vybavit.
  Technologie dodané společností Insight Home lze využít v rámci klientských změn. Pokud si vyberete jeden z balíčku tzv. „smart“ řešení do své nové domácnosti, obdržíte zároveň tablet, přes který svoji chytrou domácnost budete ovládat.

  Více informací naleznete na této stránce.

  Podívejte se na krátké video

  1_ext_cam_vecer_var02 2_ext_cam01 3_ext_cam02 6_714_int 414_int_cam01_1140 414_int_cam02 702_int_loznice

  Okolí

  Dříve opomíjená tovární čtvrť na pražské periferii, proslulá vojenskou invalidovnou a první pražskou plynárnou, se díky novým stavebním projektům postupně mění v přehlídku současné světové architektury. Do rekonstruovaných industriálních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a trendy kavárny, kromě české „Brodwaye“ tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze. Karlín roste do krásy a právem se stává jednou z nejvyhledávanějších adres v metropoli.

  Karlin-20-737

  Roste jako z vody

  Novodobá podoba čtvrti je do velké míry ovlivněna řekou Vltavou. Ta se zničující silou tisícileté vody na jaře roku 2002 vtrhla do ulic Karlína a definitivně tak předurčila jeho budoucnost. Město Praha na základě těchto událostí investovalo nemalé finanční prostředky do vybudování efektivních protipovodňových opatření a to se ukázalo jako skvělý tah. Nová spolehlivá ochrana brzy přilákala investory, kteří ve spolupráci se zahraničními architekty zvučných jmen začali modelovat zcela novou, moderní podobu Karlína.

  Západní šmrnc čtvrti

  Danube House, Nile House, Amazon Court, River Diamond… To jsou jména nových administrativních budov, nacházejících se nikoli v business district některé ze západoevropských metropolí, ale na zdejším Rohanském nábřeží. V Karlíně, nejrychleji se rozvíjející pražské čtvrti, se mimoto daří citlivě rekonstruovat původní prostory a propojovat historii s moderní architekturou - původně industriální genius loci tu tak získává sebevědomý západní šmrnc. Užívají si ho nejen ti, kteří sem denně dojíždějí za prací, ale i stále se rozrůstající komunita nových rezidentů. Najdete zde desítky restaurací, kaváren i stylových obchodů a ze sedla kola, které si tu lze vypůjčit, se můžete kochat parky a přírodní zelení, řekou Vltavou či starým přívozem, spojujícího Karlín s Holešovicemi.

  Karlin-11-737

  Karlin-29-737

  Z Karlína do Evropy

  Kromě své osobité tváře je Karlín pro rezidenty zajímavý i po praktické stránce, např. svou velmi dobrou dopravní dostupností. Právě zde byla ostatně v roce 1891 uvedena Františkem Křižíkem do provozu vůbec první elektrická tramvajová dráha. Nyní je Karlín prošpikován moderními tramvajovými i autobusovými spoji a nacházejí se tu i stanice metra B a C. Z autobusového nádraží na Florenci pak míří linkové autobusy nejen do všech koutů naší republiky, ale i Evropy.

  Mapa


  Směr cesty

  Zvolte režim jízdy

  Nelze najít vaši aktuální polohu.

  Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

  Vzdálenost k místům

   Kontaktujte nás

   Hlavní kontakty

   Daniel Tomaševič

   Daniel Tomaševič

   +420 725 410 777 E-mail
   Kateřina Hercogová

   Kateřina Hercogová

   +420 737 256 231 E-mail
   Šárka Plechatá

   Šárka Plechatá

   +420 737 256 077 E-mail

   Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu, kontaktujte makléře Skanska Home Center.

   Kontaktujte nás

   Informace o zásadách ochrany osobních údajů

   Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

   Skanska Reality a.s.
   Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

   • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
   • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
   • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
   • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
   • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
   • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
   Sdílet stránku: