Rezidence Čertův vršek

Rezidence Čertův vršek je exkluzivním komorním projektem vyrůstajícím na jednom z libeňských kopců. V tomto jedinečném projektu vznikne pouze 39 nových domovů s převahou velkých, vícepokojových bytů. Také proto je Rezidence Čertův vršek ideální volbou pro rodiny i všechny, kdo mají rádi svůj prostor s dotekem luxusu.

Cena vč. DPH: 5 890 000 - 29 490 000 Kč
Typ: Byt
Obytná plocha: 45,6 - 177,3 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Libeň
Nastěhování: 2021
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

V osobité čtvrti s historickou stopou tak vznikne uzavřený areál, většinou jen se dvěma byty na každém patře, a vytvoří tak svým obyvatelům jedinečnou atmosféru pohody a bezpečí.
Architektonicky je projekt členěn do šesti sekcí, které mají tři až čtyři nadzemní patra. Jednotlivé sekce jsou rozmístěny do dvou téměř rovnoběžných linií, které mezi sebou svírají uličku ústící do společné relaxační zahrádky. Místnostem pak navíc dodají výjimečnou atmosféru také okna se sníženým parapetem. Ta přinášejí do interiéru dostatek denního světla, externí stínění přitom pomáhá udržet uvnitř bytu příjemnou teplotu. Dalšími benefity je sprcha pro mytí kol, kočárků či sprchování psů a kolárna s kočárkárnou.

Myslíme i na životní prostředí. Proto je v tomto projektu instalován systém pro využívání dešťových a šedých vod, k ohřevu teplé užitkové vody slouží solární panely umístěné na střeše jedné ze sekcí. Na ostatních střechách je vysazena extenzivní zeleň a díky důkladnému zateplení obálky budovy a kvalitním oknům s trojskly dosahuje projekt nízkoenergetického standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. Projekt je navíc připraven dle mezinárodní metodiky BREEAM, která hodnotí vliv projektu na životní prostředí a jeho celkovou udržitelnost.

Vybrané půdorysy


Vybrané půdorysy

10/11 Volné byty s podobným půdorysem

3 +kk - 69,8 m²

Střešní předzahrada, Terasa

Podlaží 1 - 2
Cena: Od 8 670 000 Kč
8/8 Volné byty s podobným půdorysem

4 +kk - 117,4 m²

Terasa

Podlaží 3 - 4
Cena: Od 11 450 000 Kč
3/3 Volné byty s podobným půdorysem

5 +kk - 177,3 m²

Terasa

Podlaží 3
Cena: Od 19 720 000 Kč
Zobrazit všechny půdorysy

Dokumenty ke stažení


Mapa


Vzdálenost k místům

Bydlet na správném místě

Původ jména Libně bývá odkazován ke kořeni starého slovanského slova ljub – milovat. Zamilovat se tu není opravdu složité. Specifická atmosféra zapadlých vesnických zákoutí, industriálních památek i prvorepublikových vilových čtvrtí již učarovala nejednomu z místních patriotů. 

Libeňský zámeček

Libeňský zámeček

„Rezidence Čertův vršek splňuje náročná kritéria na výjimečné bydlení v exkluzivním stylu. Působivé výhledy, velkorysé interiéry, kvalitní materiály a v neposlední řadě i soubor moderních technologií a bezpečnostních prvků. Věřím, že se jedná o ideální kombinaci, která Vám pomůže vytvořit domov přesně podle Vašich představ v klidné libeňské vilové čtvrti.“ Ondřej Tobišek, vedoucí projektu.

výhled do ulice Na Stráži z rohu ul. Čertův vršek

Rezidence císařů i průmyslové centrum

Původně byla Libeň romantickou kopcovitou krajinou na pražském předměstí jen s několika viničními domky a usedlostmi. Pro líbeznost okolí si Libeňský zámeček jako svou rezidenci při návštěvě Prahy vybrala i samotná císařovna Marie Terezie. Od druhé poloviny 19. století se však Libeň postupně proměňovala na živé průmyslové centrum. Libeň rychle rostla co do významu i počtu obyvatel, až byla v roce 1901 připojena k Praze jako její osmá čtvrť.

vchod budova - Gymnázium Litoměřická

Po stopách pábitelů

Proměnu Libně do moderních časů zaznamenal ve svých knížkách také Bohumil Hrabal – spisovatel, který zde prožil velkou část svého života. Najdeme zde řadu obchodů, restaurací i známé Divadlo pod Palmovkou. V blízkosti Libeňského zámku se nachází mateřská, základní i střední škola a prestižní gymnázium PORG. Důležitou složkou místní občanské vybavenosti je Nemocnice Na Bulovce.

výhled z ul. Na Stráži x ul. Čertův Vršek ve směru k ul. Zenklova

výhled z ul. Na Stráži x ul. Čertův Vršek ve směru k ul. Zenklova

lesopark - Prosecké skály

lesopark - Prosecké skály

Poklidné procházky i adrenalin

Řada parků a přírodních památek vybízí k aktivnímu odpočinku a procházkám. Mezi ty nejvýznamnější patří Prosecké skály se svým tajuplným podzemím a vyhlídkou Emy Destinnové, odkud můžete obdivovat panorama Prahy.

Na místě starší zámecké zahrady, se rozprostírají Thomayerovy sady, nedaleko se nachází parky Pod Korábem či Podviní. Starší děti i dospělí zažijí dost adrenalinu v sousedním lanovém centru nebo na blízké bobové dráze.

Mapa


Vzdálenost k místům

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o koupi nového bytu, kontaktujte makléře Skanska Home Center.

Hlavní kontakt

Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

 

Kontaktujte nás

Informace o zásadách ochrany osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

Skanska Reality a.s.
Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

  • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
  • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
  • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
  • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
  • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
  • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
Sdílet stránku: