Rezidence Gemma

Komorní projekt Rezidence Gemma je novým přírůstkem v řadě místních bytových domů z naší dílny. Svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ – sousední bytový dům Affinity. Nabídne celkem 51 nových domovů zejména pro rodiny s dětmi.

Cena vč. DPH: 3 498 000 - 11 896 500 Kč
Typ: Byt, Neznámý
Obytná plocha: 31,4 - 235 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Chodovec
Nastěhování: 2021

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Hlavní kontakty

Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

Rezidence Gemma vyroste v místě, které nabízí kompletní infrastrukturu – vše, co potřebujete k pohodlnému životu, je na dosah. Obchody, služby, školy, školky, stejně jako doprava do centra nebo k metru. Pokud často jezdíte autem, na dálnici D1 jste za 3 minuty jízdy. Lokalita nabízí nespočet možností pro kulturní a sportovní vyžití, ale také hřiště a zázemí pro děti nebo příjemná zakoutí pro procházky či jízdu na kole.

V pětipodlažním domě je celkem 51 bytových jednotek o velikosti 1+kk - 5+kk. První nadzemní podlaží poskytne prostor pro 8 samostatných komerčních jednotek, které budou sloužit obchodníkům nebo jako kanceláře. Pohodlné parkování pak obyvatelům zajistí dvě podzemní podlaží garážových stání. Všechny byty v projektu Rezidence Gemma mají přípravu pro stínění na jižní, východní a západní fasádě. Navíc kolárna s kočárkárnou a místnost sloužící jako myčka kol, kočárků, ale i zablácených domácích mazlíčků komfort obyvatelům ještě zvyšuje.

Bytový dům je navržen v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B, což znamená důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna s trojskly. K zalévání společné zeleně poslouží akumulační nádrž na dešťovou vodu.

Kontaktujte naše makléře

Navigace k projektu Gemma

Jak se dostanu k projektu_Gemma na Chodovci?

Mapa


Směr cesty

Zvolte režim jízdy

Nelze najít vaši aktuální polohu.

Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

Vzdálenost k místům

  Gemma-exterier-03

  Gemma-exterier-01

  Gemma-exterier-02

  Gemma-interier-01

  Dětský pokoj

  Gemma-interier-02

  Dětský pokoj

  Gemma-interier-03

  Ložnice

  Gemma-interier-04

  Obývací pokoj

  Gemma-interier-05

  Kuchyň s jídelnou

  Gemma-interier-06

  Dělící příčka - knihovna

  Gemma-interier-07

  Obývací pokoj - vstup na balkon

  Gemma-interier-08

  Předsíň

  Gemma-interier-09

  Koupelna

  Lokalita

  Bydlet na správném místě

  Cyklistické výlety až na samý okraj Prahy, procházky se psem podél potoka, všechny nákupy hezky po ruce… Oblíbená lokalita poblíž starého Chodova díky svému klidnému tempu i množství zeleně navozuje dojem venkova, zároveň však zůstává exkluzivním místem pro život v metropoli. Snadno dostupná dálnice vám navíc umožní utéct z velkoměsta kdykoliv se vám zachce, aniž byste se museli prodírat ucpaným centrem Prahy. Právě na Chodově se může nacházet to pravé bydlení i pro vaši rodinu.

  Kunratický les

  Město i lesopark jako na dlani

  Okolí Košíkovského potoka, který protéká v těsné blízkosti Rezidence Gemma, je osídleno již od pravěkých dob. Michelský les, Kunratický les, Hostivařský lesopark – takřka ze všech stran obklopují Chodov městské lesy. Ty jsou pro místní obyvatele ideálním místem pro relaxaci.

  Škola - Starý Spořilov

  Škola, Sokol, Hasiči

  Na přelomu 19. a 20. století se začala obec Chodov intenzivněji rozrůstat, byla vystavěna škola, založen Sokol či hasičská jednota. Další rozvoj obce i hlavního města pak nevyhnutelně vedl ke konečnému připojení Chodova k Praze v roce 1968.

  „Rezidence Gemma je komorním projektem a má co nabídnout všem, kteří hledají život na dosah přírody, ale umí si také užít pohodlí velkoměsta.“

  OC Chodov

  Za nákupy a do kina

  Vedle přírody a možností aktivního odpočinku je Chodov skvěle vybaven i po praktické stránce. Díky Centru Chodov najdete širokou škálu obchodů i služeb do 5 minut cesty autobusem. Koupíte zde vše pro vaši rodinu i domácí mazlíčky, navštívíte vybrané butiky návrhářů nebo si zajdete na nový film do nejmodernějšího pražského multikina.

  Hostivařská přehrada

  Relax na pláži

  V letních měsících nabízí možnost ochlazení i zábavy pláž podél Hostivařské přehrady s novým dřevěným vyhlídkovým molem. A pokud vás pobyt ve vodě zrovna neláká, můžete se zde projet na šlapadle nebo v zorbingové kouli, nebo se jen tak projít nedalekým lesoparkem, který přehradu obklopuje.

  Sportovní vyžití pro všechny


  Žít aktivně je v této lokalitě velmi jednoduché

  plavání
  1 / 4 - plavání
  procházky a běh
  2 / 4 - procházky a běh
  minigolf
  3 / 4 - minigolf
  kolo
  4 / 4 - kolo

  Mapa


  Směr cesty

  Zvolte režim jízdy

  Nelze najít vaši aktuální polohu.

  Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

  Vzdálenost k místům

   Kontaktujte nás

   Pokud máte zájem o koupi nového bytu, kontaktujte makléře Skanska Home Center.

   Hlavní kontakty

   Daniel Tomaševič

   Daniel Tomaševič

   +420 725 410 777 E-mail
   Kateřina Hercogová

   Kateřina Hercogová

   +420 737 256 231 E-mail
   Šárka Plechatá

   Šárka Plechatá

   +420 737 256 077 E-mail

   Kontaktujte nás

   Informace o zásadách ochrany osobních údajů

   Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

   Skanska Reality a.s.
   Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

   • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
   • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
   • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
   • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
   • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
   • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
   Sdílet stránku: