Terasy Strašnice

Bytové domy Strašnice vypadají jako výletní zaoceánské lodi – bílé a plné slunce. Plují na moři zeleně a šíří kolem sebe majestátní klid. Tak nastupte na palubu.

Cena vč. DPH: 2 069 730 - 9 987 967 Kč
Typ: Byt
Obytná plocha: 31,2 - 112,2 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Strašnice
Nastěhování: Podzim 2017

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Chcete se doma cítit jako na komfortní dovolené? Na rozlehlé terase zalité sluncem u Vašeho nového bytu si ráno vychutnat čerstvou kávu, či večer uspořádat barbecue party s rodinou a přáteli? Váš nový domov by měl být v projektu, který má přesně takový rozsah, aby podporoval pocit sounáležitosti s vybranou komunitou lidí, ale zároveň i výlučnost. A měl by být v sousedství vilové zástavby, která dodává tomuto místu ráz příjemné rezidenční čtvrti se spoustou zeleně. Pokud jste se na předchozích řádcích našli, čtěte dál….

Projekt Terasy Strašnice nabídne 139 nových domovů v pěti sekcích, které budou propojeny suterénním parkingem. Většina z nich poskytne svým obyvatelům komfort prosluněné terasy nebo balkonu, některé budou mít předzahrádky. Terasy jednotlivých bytů, které daly projektu jméno, jsou velkorysé a představují komfort soukromého prostoru uprostřed velkoměsta. Dispozice bytů vycházejí z filozofie velkorysého společného prostoru, kterému sekundují menší místnosti nabízející soukromí. Pohybují se ve velikostech od 1+kk po 5+kk, podlahová plocha je v rozmezí 32 až 120. Pro všechny nové majitele jsou v projektu připravena parkovací stání, většina bude mít k dispozici sklepní kóji. V projektu je počítáno také s 252 prostor pro komerční využití.

 

Kontaktujte naše makléře:

Kristína Sirotná

Kristína Sirotná

+420 739 501 658 E-mail
Martin Polnický

Martin Polnický

+420 737 256 206 E-mail
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail

Funkční design


Dispozice bytů vycházejí z filozofie velkorysého společného prostoru, kterému sekundují menší místnosti nabízející soukromí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je dostatečně velký, aby v něm mohla společně trávit aktivní část dne i vícečlenná rodina. Součástí většiny rodinných bytů je také praktická komora a pro větší komfort všech členů domácnosti jsou koupelny vybaveny dvěma umyvadly.

Naše byty je hračkou zařídit. Při navrhování jejich dispozic totiž vycházíme z vlastních průzkumů a zpětné vazby našich klientů. Většina bytů poskytne svým obyvatelům komfort prosluněné terasy, z nichž některé jsou opravdu velkorysé a představují komfort soukromého prostoru uprostřed velkoměsta. Jiné byty budou mít balkony, dostatečně velké na to, abyste na nich mohli pohodlně posnídat či posedět nad skleničkou vína s přáteli, některé budou mít předzahrádky, které zejména v létě vytvářejí místnost navíc.

Terasy Strašnice_obývák_resize 737.jpg

Dokumenty ke stažení

Mapa


[Missing text '/skanska/pointofinterestmap/distancetoplaces' for 'Czech (Czech Republic)']

Vizualizace projektu

Terasy_Strasnice_Vizualization_Terasy Strašnice.jpg Terasy_Strasnice_Vizualization_zahrada.jpg Terasy_Strasnice_Vizualization_terasa B.jpg Terasy_Strasnice_Vizualization_obyvak.jpg Terasy_Strasnice_Vizualization_koupelna.jpg

Okolí

Klidná lokalita v bezpečné části Prahy, to je ulice U Hranic, kde vyrůstá dům Terasy Strašnice. Sousedství vilové zástavby dává tomuto místu ráz příjemné rezidenční čtvrti s množstvím zeleně.

Z této tiché ulice jste ale během dvaceti minut v samotném centru Prahy. Pouhé čtyři minuty trvá cesta na stanici tramvaje, na autobusové zastávce jste za necelých deset minut a stejně daleko- nebo spíš blízko - je i stanice metra Strašnická.

Mimořádné sportovní vyžití

V rozlehlém relaxačním a sportovním parku Gutovka najdete skatepark, lezeckou stěnu, dětské hřiště s vodním světem a lanovým centrem, čtyři kurty na plážový volejbal, hřiště na malou kopanou s umělým trávníkem a minigolfový areál s 18 jamkami. Hned vedle je dětský cyklopark.

V bezprostřední blízkosti se nachází Zimní stadion HC Slavia Praha, hned vedle pověstná Slávie - rozlehlý areál s vnitřními i venkovními bazény, atletický stadion a fotbalová Synot Tip Aréna.

Terasy_Strasnice_Neighborhood_05.jpg

Terasy_Strasnice_Neighborhood_03.jpg

Vzdělání pro Vaše děti

Pro nejmenší je tu velký výběr mateřských školek. Třeba v nedaleké Nosické ulici se nachází soukromá školka "Barevná", ze státních jmenujme mateřské školky v ulicích Mrštíkova či Bajkalská. Pro školáky je tu Základní škola Gutova, která nabízí rozšířenou výuku matematiky, nebo třeba Základní škola Brigádníků se speciální třídou pro dyslektiky. V Praze 10 sídlí i mnohá gymnázia a spousta odborných středních škol.

Žijte pohodlně

Své služby vám nabídne lékárna BENU v ulici v Olšinách nebo lékárna Dr. Max kousek nad Kubánským náměstím. Zdravotní péči napříč mnoha obory nabízí například Vršovická zdravotní a.s. a zejména pak blízká Vinohradská nemocnice.

Kde budete nakupovat? Například v supermarketu Albert. Pro velké rodinné nákupy poslouží obchodní centrum Eden se supermarketem Tesco extra. Pokud preferujete spíš malé osobité prodejny, v okolí je jich dost. Sportu tady můžete holdovat jak aktivně, tak pasivně.

Terasy_Strasnice_Neighborhood_02.jpg

Mapa


[Missing text '/skanska/pointofinterestmap/distancetoplaces' for 'Czech (Czech Republic)']

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu kontaktujte  makléře Skanska Home Center.

Hlavní kontakt

Kristína Sirotná

Kristína Sirotná

+420 739 501 658 E-mail
Martin Polnický

Martin Polnický

+420 737 256 206 E-mail
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Klient souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v tomto formuláři pro vnitřní potřeby společnosti a společnost se zavazuje tyto osobní údaje neposkytovat žádné třetí osobě. Poskytnuté údaje budou použity pro kontaktování klienta s nabídkou, pro marketingové účely a pro vnitřní potřeby společnosti Skanska Reality a.s.