Terasy Strašnice

Bytové domy Strašnice vypadají jako výletní zaoceánské lodi – bílé a plné slunce. Plují na moři zeleně a šíří kolem sebe majestátní klid. Tak nastupte na palubu.

Cena vč. DPH: 2 069 730 - 9 987 967 Kč
Typ: Byt
Obytná plocha: 31,2 - 112,2 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Strašnice
Nastěhování: Podzim 2017

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Hlavní kontakty

Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

Chcete se doma cítit jako na komfortní dovolené? Na rozlehlé terase zalité sluncem u Vašeho nového bytu si ráno vychutnat čerstvou kávu, či večer uspořádat barbecue party s rodinou a přáteli? Váš nový domov by měl být v projektu, který má přesně takový rozsah, aby podporoval pocit sounáležitosti s vybranou komunitou lidí, ale zároveň i výlučnost. A měl by být v sousedství vilové zástavby, která dodává tomuto místu ráz příjemné rezidenční čtvrti se spoustou zeleně. Pokud jste se na předchozích řádcích našli, čtěte dál….

Projekt Terasy Strašnice nabídne 139 nových domovů v pěti sekcích, které budou propojeny suterénním parkingem. Většina z nich poskytne svým obyvatelům komfort prosluněné terasy nebo balkonu, některé budou mít předzahrádky. Terasy jednotlivých bytů, které daly projektu jméno, jsou velkorysé a představují komfort soukromého prostoru uprostřed velkoměsta. Dispozice bytů vycházejí z filozofie velkorysého společného prostoru, kterému sekundují menší místnosti nabízející soukromí. Pohybují se ve velikostech od 1+kk po 5+kk, podlahová plocha je v rozmezí 32 až 120. Pro všechny nové majitele jsou v projektu připravena parkovací stání, většina bude mít k dispozici sklepní kóji. V projektu je počítáno také s 252 prostor pro komerční využití.

 

Kontaktujte naše makléře:

Funkční design


Dispozice bytů vycházejí z filozofie velkorysého společného prostoru, kterému sekundují menší místnosti nabízející soukromí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je dostatečně velký, aby v něm mohla společně trávit aktivní část dne i vícečlenná rodina. Součástí většiny rodinných bytů je také praktická komora a pro větší komfort všech členů domácnosti jsou koupelny vybaveny dvěma umyvadly.

Naše byty je hračkou zařídit. Při navrhování jejich dispozic totiž vycházíme z vlastních průzkumů a zpětné vazby našich klientů. Většina bytů poskytne svým obyvatelům komfort prosluněné terasy, z nichž některé jsou opravdu velkorysé a představují komfort soukromého prostoru uprostřed velkoměsta. Jiné byty budou mít balkony, dostatečně velké na to, abyste na nich mohli pohodlně posnídat či posedět nad skleničkou vína s přáteli, některé budou mít předzahrádky, které zejména v létě vytvářejí místnost navíc.

Dokumenty ke stažení

Mapa


Směr cesty

Zvolte režim jízdy

Nelze najít vaši aktuální polohu.

Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

Vzdálenost k místům

  Vizualizace projektu

  Okolí

  Klidná lokalita v bezpečné části Prahy, to je ulice U Hranic, kde vyrůstá dům Terasy Strašnice. Sousedství vilové zástavby dává tomuto místu ráz příjemné rezidenční čtvrti s množstvím zeleně.

  Z této tiché ulice jste ale během dvaceti minut v samotném centru Prahy. Pouhé čtyři minuty trvá cesta na stanici tramvaje, na autobusové zastávce jste za necelých deset minut a stejně daleko- nebo spíš blízko - je i stanice metra Strašnická.

  Mimořádné sportovní vyžití

  V rozlehlém relaxačním a sportovním parku Gutovka najdete skatepark, lezeckou stěnu, dětské hřiště s vodním světem a lanovým centrem, čtyři kurty na plážový volejbal, hřiště na malou kopanou s umělým trávníkem a minigolfový areál s 18 jamkami. Hned vedle je dětský cyklopark.

  V bezprostřední blízkosti se nachází Zimní stadion HC Slavia Praha, hned vedle pověstná Slávie - rozlehlý areál s vnitřními i venkovními bazény, atletický stadion a fotbalová Synot Tip Aréna.

  Vzdělání pro Vaše děti

  Pro nejmenší je tu velký výběr mateřských školek. Třeba v nedaleké Nosické ulici se nachází soukromá školka "Barevná", ze státních jmenujme mateřské školky v ulicích Mrštíkova či Bajkalská. Pro školáky je tu Základní škola Gutova, která nabízí rozšířenou výuku matematiky, nebo třeba Základní škola Brigádníků se speciální třídou pro dyslektiky. V Praze 10 sídlí i mnohá gymnázia a spousta odborných středních škol.

  Žijte pohodlně

  Své služby vám nabídne lékárna BENU v ulici v Olšinách nebo lékárna Dr. Max kousek nad Kubánským náměstím. Zdravotní péči napříč mnoha obory nabízí například Vršovická zdravotní a.s. a zejména pak blízká Vinohradská nemocnice.

  Kde budete nakupovat? Například v supermarketu Albert. Pro velké rodinné nákupy poslouží obchodní centrum Eden se supermarketem Tesco extra. Pokud preferujete spíš malé osobité prodejny, v okolí je jich dost. Sportu tady můžete holdovat jak aktivně, tak pasivně.

  Mapa


  Směr cesty

  Zvolte režim jízdy

  Nelze najít vaši aktuální polohu.

  Pro zvolený režim jízdy nebyla nalezena žádná trasa.

  Vzdálenost k místům

   Kontaktujte nás

   Hlavní kontakty

   Daniel Tomaševič

   Daniel Tomaševič

   +420 725 410 777 E-mail
   Kateřina Hercogová

   Kateřina Hercogová

   +420 737 256 231 E-mail
   Šárka Plechatá

   Šárka Plechatá

   +420 737 256 077 E-mail

   Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu kontaktujte  makléře Skanska Home Center.

   Kontaktujte nás

   Informace o zásadách ochrany osobních údajů

   Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

   Skanska Reality a.s.
   Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

   • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
   • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
   • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
   • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
   • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
   • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
   Sdílet stránku: