Terasy Strašnice

Bytové domy Strašnice vypadají jako výletní zaoceánské lodi – bílé a plné slunce. Plují na moři zeleně a šíří kolem sebe majestátní klid. Tak nastupte na palubu.

Cena vč. DPH: 2 069 730 - 9 987 967 Kč
Typ: Byt
Obytná plocha: 31,2 - 112,2 m²
Dispozice: 1 - 5 +kk
Lokalita: Strašnice
Nastěhování: Podzim 2017

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Šárka Plechatá

Šárka Plechatá

+420 737 256 077 E-mail

Chcete se doma cítit jako na komfortní dovolené? Na rozlehlé terase zalité sluncem u Vašeho nového bytu si ráno vychutnat čerstvou kávu, či večer uspořádat barbecue party s rodinou a přáteli? Váš nový domov by měl být v projektu, který má přesně takový rozsah, aby podporoval pocit sounáležitosti s vybranou komunitou lidí, ale zároveň i výlučnost. A měl by být v sousedství vilové zástavby, která dodává tomuto místu ráz příjemné rezidenční čtvrti se spoustou zeleně. Pokud jste se na předchozích řádcích našli, čtěte dál….

Projekt Terasy Strašnice nabídne 139 nových domovů v pěti sekcích, které budou propojeny suterénním parkingem. Většina z nich poskytne svým obyvatelům komfort prosluněné terasy nebo balkonu, některé budou mít předzahrádky. Terasy jednotlivých bytů, které daly projektu jméno, jsou velkorysé a představují komfort soukromého prostoru uprostřed velkoměsta. Dispozice bytů vycházejí z filozofie velkorysého společného prostoru, kterému sekundují menší místnosti nabízející soukromí. Pohybují se ve velikostech od 1+kk po 5+kk, podlahová plocha je v rozmezí 32 až 120. Pro všechny nové majitele jsou v projektu připravena parkovací stání, většina bude mít k dispozici sklepní kóji. V projektu je počítáno také s 252 prostor pro komerční využití.

 

Kontaktujte naše makléře:

Funkční design


Dispozice bytů vycházejí z filozofie velkorysého společného prostoru, kterému sekundují menší místnosti nabízející soukromí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je dostatečně velký, aby v něm mohla společně trávit aktivní část dne i vícečlenná rodina. Součástí většiny rodinných bytů je také praktická komora a pro větší komfort všech členů domácnosti jsou koupelny vybaveny dvěma umyvadly.

Naše byty je hračkou zařídit. Při navrhování jejich dispozic totiž vycházíme z vlastních průzkumů a zpětné vazby našich klientů. Většina bytů poskytne svým obyvatelům komfort prosluněné terasy, z nichž některé jsou opravdu velkorysé a představují komfort soukromého prostoru uprostřed velkoměsta. Jiné byty budou mít balkony, dostatečně velké na to, abyste na nich mohli pohodlně posnídat či posedět nad skleničkou vína s přáteli, některé budou mít předzahrádky, které zejména v létě vytvářejí místnost navíc.

Dokumenty ke stažení

Mapa


Směr cesty

Zvolte režim jízdy

Nelze najít vaši aktuální polohu.

Vzdálenost k místům

  Vizualizace projektu

  Okolí

  Klidná lokalita v bezpečné části Prahy, to je ulice U Hranic, kde vyrůstá dům Terasy Strašnice. Sousedství vilové zástavby dává tomuto místu ráz příjemné rezidenční čtvrti s množstvím zeleně.

  Z této tiché ulice jste ale během dvaceti minut v samotném centru Prahy. Pouhé čtyři minuty trvá cesta na stanici tramvaje, na autobusové zastávce jste za necelých deset minut a stejně daleko- nebo spíš blízko - je i stanice metra Strašnická.

  Mimořádné sportovní vyžití

  V rozlehlém relaxačním a sportovním parku Gutovka najdete skatepark, lezeckou stěnu, dětské hřiště s vodním světem a lanovým centrem, čtyři kurty na plážový volejbal, hřiště na malou kopanou s umělým trávníkem a minigolfový areál s 18 jamkami. Hned vedle je dětský cyklopark.

  V bezprostřední blízkosti se nachází Zimní stadion HC Slavia Praha, hned vedle pověstná Slávie - rozlehlý areál s vnitřními i venkovními bazény, atletický stadion a fotbalová Synot Tip Aréna.

  Vzdělání pro Vaše děti

  Pro nejmenší je tu velký výběr mateřských školek. Třeba v nedaleké Nosické ulici se nachází soukromá školka "Barevná", ze státních jmenujme mateřské školky v ulicích Mrštíkova či Bajkalská. Pro školáky je tu Základní škola Gutova, která nabízí rozšířenou výuku matematiky, nebo třeba Základní škola Brigádníků se speciální třídou pro dyslektiky. V Praze 10 sídlí i mnohá gymnázia a spousta odborných středních škol.

  Žijte pohodlně

  Své služby vám nabídne lékárna BENU v ulici v Olšinách nebo lékárna Dr. Max kousek nad Kubánským náměstím. Zdravotní péči napříč mnoha obory nabízí například Vršovická zdravotní a.s. a zejména pak blízká Vinohradská nemocnice.

  Kde budete nakupovat? Například v supermarketu Albert. Pro velké rodinné nákupy poslouží obchodní centrum Eden se supermarketem Tesco extra. Pokud preferujete spíš malé osobité prodejny, v okolí je jich dost. Sportu tady můžete holdovat jak aktivně, tak pasivně.

  Mapa


  Směr cesty

  Zvolte režim jízdy

  Nelze najít vaši aktuální polohu.

  Vzdálenost k místům

   Kontaktujte nás

   Hlavní kontakt

   Daniel Tomaševič

   Daniel Tomaševič

   +420 725 410 777 E-mail
   Kateřina Hercogová

   Kateřina Hercogová

   +420 737 256 231 E-mail
   Šárka Plechatá

   Šárka Plechatá

   +420 737 256 077 E-mail

   Pokud máte zájem o koupi nového bytu nebo domu kontaktujte  makléře Skanska Home Center.

   Kontaktujte nás

   Informace o zásadách ochrany osobních údajů

   Odesláním tohoto formuláře poskytujete své osobní údaje společnosti 

   Skanska Reality a.s.
   Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8

   • pro potřeby komunikace s Vámi jako s naším klientem
   • na základě našeho oprávněného zájmu za účelem nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme 
   • Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny společnostem skupiny Skanska, dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., výhradnímu partnerovi Skanska Reality zajišťujícímu financování pro naše klienty
   • budeme je zpracovávat po dobu, po kterou trvá Váš zájem o naše produkty a poté ještě 3 roky
   • máte právo kdykoliv požadovat přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů
   • máte právo kdykoliv podat stížnost k příslušnému dozorovému úřadu
   Sdílet stránku: