U cukrovaru, Rarach

Stanete se místním patriotem, ani nebudete vědět jak. Jen pár kroků od domu poklidně plyne řeka Vltava, podél níž vede jedna z nejatraktivnějších pražských cyklostezek.

Cena vč. DPH: 10 000 - 7 768 306 Kč
Typ: Byt, Ateliér
Obytná plocha: 35,5 - 107,7 m²
Dispozice: 1 - 4 +kk
Lokalita: Modřany
Nastěhování: Léto 2017

Milníky projektu

Zahájení prodeje
Zahájení stavby
Hrubá stavba
Vnitřní omítky
Kolaudace
Nastěhování

Relaxovat můžete i v nedaleké přírodní památce Modřanská rokle. Přímo u projektu je hned několik zastávek autobusových linek, do 20 minut jízdy tramvají jste na Karlově náměstí.

Bytový dům Rarach projektu U cukrovaru v Praze - Modřanech je pojmenován podle šuměnek, které vyráběl Modřanský cukrovar. V bytovém domě je počítáno celkem se 121 byty. Najdete zde kolárnu a místnost pro mytí kol, které mohou při nepříznivém počasí využívat maminky s kočárky a majitelé psů. V rámci této etapy plánujeme také vytvořit park s odpočinkovými zónami.

Bytový dům je naplánován v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To v tomto případě znamená důkladné zateplení obvodového pláště budovy, kvalitní okna a solární panely pro dohřev teplé užitkové vody.

Kristína Sirotná

Kristína Sirotná

+420 739 501 658 E-mail
Martin Polnický

Martin Polnický

+420 737 256 206 E-mail
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail

Funkční design


Také je pro Vás důležité, aby celá Vaše rodina trávila čas pohromadě? Navrhli jsme pro Vás dostatečně velké a pohodlné obývací pokoje s kuchyňským koutem, které Vám umožní být spolu.  A to i v tom případě, že se každý člen Vaší domácnosti právě potřebuje zabývat jinou činností. Součástí většiny velkých bytů je také praktická komora.

Všechny byty v patrech mají balkony nebo terasy, dostatečně velké na to, abyste na nich mohli v létě pohodlně posnídat, anebo si večer posedět u skleničky vína s přáteli. Některé byty v přízemí nabídnou praktické předzahrádky, poskytující pohodlí na čerstvém vzduchu rodičům, dětem i čtyřnohým členům domácnosti. Cyklisté, rodiny s malými dětmi a majitelé psů jistě ocení sprchu pro mytí kol, kočárků či zablácených psích miláčků v suterénu bytového domu.

Na přilehlých pozemcích bytového domu je nainstalovaná nádrž pro zachycení dešťových vod, které mohou být dále využity při zalévání zeleně v okolí domu.

Ke stažení


Video - Myčka pro psy?


Mapa


Vzdálenost k místům

Vizualizace projektu

Okolí

Centrum "starých" Modřan připomíná náměstí malé, ale živé obce. Bydlení U cukrovaru vyrůstá pár set metrů od tohoto centra, na okraji poklidné vilové čtvrti. Stanete se místním patriotem, ani nebudete vědět jak. Mimořádně příjemné místo pro život nabízí klid a pocit zázemí, ale zároveň ideální startovní čáru jak pro cesty do pulzujícího centra Prahy, tak opačným směrem - do přírody.

Spousta možností

Vydáte-li se tramvají po toku Vltavy, během 20 minut jste například na Karlově náměstí. Autobusy opačným směrem vás zavezou do Komořan, na Zbraslav a do dalších míst, kde lze trávit volný čas v přírodě. Několik autobusových zastávek je přímo u projektu. Cestujete-li rádi vlakem, oceníte blízkost zastávky, odkud jezdí vlaky jak směrem z Prahy, tak do jejího centra. O víkendu si můžete udělat výlet historickým Posázavským pacifikem, který tudy projíždí. Modřany a rekreační oblast kolem Berounky a Chuchle propojuje v rámci Pražské integrované dopravy také přívoz. To znamená, že máte hned čtyři komfortní způsoby cestování s MHD.

Nekonečná zeleň

Pro milovníky procházek je tu například cesta podél toku Vltavy ke Zbraslavskému zámku s expozicí Národní galerie, ale také tam lze dojet na kole nebo na in-linech po jedné z nejatraktivnějších pražských cyklostezek.

Lidé, kteří si svůj život nedovedou představit bez golfu, mohou každou volnou chvilku trávit na golfovém hřišti na břehu Vltavy. Všichni, kteří mají rádi přírodu, pak v každé roční době ocení půvaby Modřanské rokle.

Mapa


Vzdálenost k místům

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o koupi nového bytu, kontaktujte  makléře Skanska Home Center.

Hlavní kontakt

Kristína Sirotná

Kristína Sirotná

+420 739 501 658 E-mail
Martin Polnický

Martin Polnický

+420 737 256 206 E-mail
Daniel Tomaševič

Daniel Tomaševič

+420 725 410 777 E-mail
Kateřina Hercogová

Kateřina Hercogová

+420 737 256 231 E-mail
Klient souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v tomto formuláři pro vnitřní potřeby společnosti a společnost se zavazuje tyto osobní údaje neposkytovat žádné třetí osobě. Poskytnuté údaje budou použity pro kontaktování klienta s nabídkou, pro marketingové účely a pro vnitřní potřeby společnosti Skanska Reality a.s.