Skanska Home Center

Vážení klienti,

z důvodu vládních opatření je Skanska Home Center uzavřeno. Můžete se s námi spojit telefonicky nebo e-mailem na níže uvedených kontaktech, schůzky probíhají online.

Jsme tady pro Vás.

Vaše Skanska Home Center

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Kontaktujte nás

Adresa

Skanska Home Center
Křížíkova 682/34a 
Praha 8 - Karlín

Navštivte nás

Po - Čt: 9.00 - 17.00 hod 
Pá:     9.00 - 15.00 hod

Vše pod jednou střechou

Výběr vhodné nemovitosti je jen začátek. Následuje papírování, financování, plánování
a vybavování. S námi to zvládnete bez stresu.

Financování

Bezplatně zprostředkujeme služby společnosti Hyposka, která je naším výhradním partnerem v oblasti financování nemovitostí.

Dozvědět se víc

Vybavení

Široký výběr nadstandardních materiálů od prověřených výrobců a dodavatelů najdete v našem Skanska Home Center. Spolupracujeme s bytovými architekty a dodavateli, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Naši partneři

Formality

Přítomnost notáře u podpisu kupní smlouvy, vyplnění daňového přiznání, organizace setkání SVJ a další. To vše je u nás samozřejmost.

Další důležité kontakty

Klientské změny

Chcete změnit standardní vybavení nebo upravit dispozice? Nasloucháme Vašim individuálním požadavkům.

Ondřej Beneš

+420 739 501 671
e-mail

Strategie, akvizice

Vlastníte vhodný pozemek, který nám chcete nabídnout? Kontaktujte naše akviziční oddělení.

Postup koupě

Od získání zájmu o připravovaný bytový projekt ve Vámi preferované lokalitě až po předání klíčů od nového domova může uplynout mnoho měsíců, i let. Podrobný postup koupě ve všech navazujících krocích (od ústní rezervace až po podpis kupní smlouvy) jsme Vám proto popsali v dokumentech níže.

Kontaktní formulář

Napište nám!

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.