Virtuální realita

#SkanskaBytyVR360

Zamilujte se do nového bydlení na první virtuální pohled

Jako první developer v Čechách využíváme u všech našich nových rezidenčních projektů virtuální realitu pro vybrané dispozice bytů. Svůj vysněný byt si tak můžete prohlédnout ještě před jeho zakoupením.

Zveme Vás do Skanska Home Center na virtuální prohlídku Vašeho budoucího domova.

Díky moderní technologii a za pomoci speciálních 3D brýlí si vybrané byty projdete místnost po místnosti. Můžete se tak lépe rozhodnout, jaké dispozice nejlépe odpovídají Vašim potřebám. Jednoduchým ovládáním navíc ve chvilce změníte dekory podlah a dveří, v koupelně si navolíte dlažbu a obklady. Snadno si tak vyberete, které vybavení právě Vám nejlépe vyhovuje.

Všechny nové projekty ve VR

Od léta 2018 nabízíme virtuální prohlídku všech nových projektů. Aktuálně se jedná o projekty Port Karolína - etapa 3 a 4, Rezidence Čertův vršek, Čtvrť Emila Kolbena2, Albatros Kbely 1 a Park Cihelka 1. Ve virtuální realitě si zákazník může prohlédnout nejtypičtější dispozice bytů daného projektu.

Park Cihelka 1

Virtuální prohlídka

Albatros Kbely 1

Virtuální prohlídka

Port Karolína 4

Virtuální prohlídka

Čtvrť Emila Kolbena 2

Virtuální prohlídka

Rezidence Čertův vršek

Virtuální prohlídka

Port Karolína 3

Virtuální prohlídka

Virtuální realita z pohodlí domova

Virtuální prohlídky lze navíc vyzkoušet i z pohodlí vašeho domova. Ve Skanska Home Center si můžete pořídit vlastní cardboardové brýle s QR kódem, po jehož načtení si lze prohlížet byty ve virtuální realitě i z mobilního telefonu. Pohybování se po bytě umožní šipky, na které stačí zaměřit svůj pohled. Procházet se novým bytem můžete tak třeba i u sebe doma.

Jak fungují
cardboard brýle?