Zamilujte se do nového bydlení na první virtuální pohled

Jako první developer v Čechách využíváme u všech našich nových rezidenčních projektů virtuální realitu pro vybrané dispozice bytů. Svůj vysněný byt si tak můžete prohlédnout ještě před jeho zakoupením.

Technologie

Díky pokročilé technologii, dodané společností GrandPano, vám speciální brýle poskytnou realistickou vizualizaci prostoru s úplnou volností pohybu, včetně otáčení. Pomocí speciálního ovladače řídíte směr své prohlídky.

Jaké to je snít o bydlení virtuálně?

Návštěvníci Skanska Home Center si mohou vyzkoušet virtuální prohlídku bytů prostřednictvím profesionálních brýlí.
Virtuální prohlídka bytu projektu Port Karolína 3. Ukázka výměny standardů u obkladů, podlah, dveří a zárubní.
Virtuální prohlídka bytu č. BA 04412 - Rezidence Gemma

Virtuální prohlídka bytů s profesionálními VR brýlemi probíhá ve Skanska Home Center. Technologie umožňuje zákazníkovi měnit standardy, tedy dekor podlah, obkladů, dlaždic a dveří díky speciálnímu ovladači. Zákazník zároveň vidí reálné výhledy z právě prohlíženého bytu, což prohlídku činí ještě autentičtější. Dopracovat se k vytouženému ideálu domova je tak zase o něco jednodušší.

Složit cardboard brýle je jednoduché

Ve Skanska Home Center si můžete pořídit vlastní cardboardové brýle s QR kódem, po jehož načtení si lze prohlížet byty ve virtuální realitě top kvality i z mobilního telefonu. Procházet se novým bytem můžete tak i z pohodlí vašeho domova.

Virtuální realita z pohodlí domova

Virtuální prohlídky lze navíc vyzkoušet i z pohodlí vašeho domova. Ve Skanska Home Center si můžete pořídit vlastní cardboardové brýle s QR kódem, po jehož načtení si lze prohlížet byty ve virtuální realitě top kvality i z mobilního telefonu. Pohybování se po bytě umožní speciální šipky, na které stačí zaměřit svůj pohled. Procházet se novým bytem můžete tak třeba i u sebe doma.

Všechny nové projekty ve VR

Od léta 2018 nabízíme virtuální prohlídku všech nových projektů. Aktuálně u projektů Port Karolína 3 a Rezidence Gemma. Ve virtuální realitě si zákazník může prohlédnout nejčastější dispozice bytů.

„Virtuální i rozšířené realitě se už pár let předpovídá slibná budoucnost. Na tento světový trend jsme se snažili reagovat v co nejaktuálnějším čase a poskytnout zákazníkovi možnost si dopředu projít byt, který u nás kupuje,“ říká Lukáš Maděra, ředitel prodeje a zákaznické péče ve Skanska Reality. „Virtuální realita přináší užitek při rozhodování, lepší představivost či usnadnění práce,“ dodává.

Sdílet stránku: